واکاوی ماجرای طلب چند میلیاردی شهرخودرو از پرسپولیس/ از شش و نیم میلیارد تومان تا هشت میلیارد تومان!

واکاوی ماجرای طلب چند میلیاردی شهرخودرو از پرسپولیس/ از شش و نیم میلیارد تومان تا هشت میلیارد تومان!

پایگاه خبری فوتبالی- چالش باشگاه پرسپولیس و مدیران باشگاه شهرخودرو این روزها وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش فوتبالی، پس از حضور یحیی گل محمدی در باشگاه پرسپولیس به عنوان سرمربی و جدایی او در نیم فصل لیگ نوزدهم از باشگاه شهرخودرو در همان زمان مدیران دو باشگاه توافق کردند تا مبلغی را بر اساس زمانبندی مشخص شده به عنوان رضایت نامه یحیی گل محمدی به شهرخودرو پرداخته تا این مربی بتواند هدایت قرمزها را بعد از جدایی گابریل کالدرون بر عهده بگیرد.

با توجه به اینکه این توافق در زمان مدیریت محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس امضا شده بود پس از جدایی او سرپرست باشگاه از پرداخت این مبلغ به باشگاه مشهدی خودداری کرد تا این اختلاف دو باشگاه حالا وارد فاز جدیدی شود.

درحالیکه مدیران باشگاه پرسپولیس مدعی شدند بدهی 6 و نیم میلیارد تومانی به شهرخودرو دارند، اما مشهدی‌ها معتقد هستند با جریمه‌ها و دیر کرد، پرسپولیس باید حدود 8 میلیارد تومان به آن‌ها پرداخت کند، مدیر رسانه ای باشگاه شهرخودرو روز گذشته نیز اعلام کرد باشگاه شهرخودرو پیگیر طلب خود از باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی خواهد بود و برای دریافت آن با ای اف سی مکاتبه خواهد کرد.

اختلاف دو باشگاه در حالی به اوج خود رسیده است که ابراهیم شکوری سخنگو و معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس روز گذشته اعلام کرد ما برای پرداخت طلب خود پیگیری هایی انجام داده ایم اما مدیران باشگاه شهرخودرو پاسخ تماس های ما را نمی دهند.

با توجه به اینکه یحیی گل محمدی چند بازیکن سابق خود در شهرخودرو را برای حضور در جمع قرمزها به مدیران باشگاه معرفی کرده بود اما مدیرعامل شهرخودرو امروز در گفت و گویی اعلام کرد تا زمانی که این باشگاه به تعهدات مالی خود عمل نکند بازیکنی به پرسپولیسی ها نخواهیم داد.

این اتفاقات در حالی رخ داده است که با توجه به مشکلات مالی که برای مالک باشگاه شهرخودرو به وجود آمده است گفته می شود این باشگاه در آستانه واگذاری به شرکت فولاد خراسان است.

باید منتظر ماند و دید که چالش بین دو باشگاه پرسپولیس و شهرخودرو بر سر میزان مبلغ پرداختی رضایت نامه یحیی گل محمدی بالاخره به کجا خواهد رسید.

7655

170 نظر