دورتموند 3-2 پادربورن؛ زنبورها جام حذفی را می‌برند؟

دورتموند 3-2 پادربورن؛ زنبورها جام حذفی را می‌برند؟

پایگاه خبری فوتبالی - در دور سوم از رقابت‌های جام حذفی آلمان، دورتموند موفق شد با نتیجه سه بر دو پادربورن را شکست دهد و راهی دور بعدی رقابت‌ها شود. در این فصل از رقابت‌های جام حذفی آلمان، بایرن مونیخ دچار حذف زود هنگام شده است و دورتموند شانس بالایی برای قهرمانی دارد.

به گزارش فوتبالی، دورتموندی ها سال هاست که در لیگ آلمان شانسی برای قهرمانی ندارند چرا که بایرن مونیخ کاملا بر بوندسلیگا مسلط شده است و سال‌هاست که به طور پیاپی در آن قهرمان می‌شود. اکنون بورسیا دورتموند که در این فصل سرمربی خود را هم عوض کرد می‌خواهد در جام حذفی آلمان به تلاش خود برای قهرمانی ادامه دهد و شانس های خود را در این تورنومنت داشته باشد. در واقع پس از سه گانه‌ای که بایرن مونیخ در فصل گذشته برد، اکنون دورتموند این شانس را دارد تا قهرمان شود و در این مرحله هم با نتیجه سه بر دو پادربورن را شکست داد.

در این بازی دورتموند در طول نود دقیقه به نتیجه دو بر دو رسید و بازی به وقت های اضافه کشیده شد. در اصل در دقایق پایانی بود که زنبور ها گل دوم را خوردند و بازی به وقت های اضافه رفت. در وقت های اضافه، هالند گل سوم را برای زنبور ها به ثمر رساند تا این تیم راهی دور بعدی رقابت‌ها شود.

1470

78 نظر