سوال روز/ بودیمیر اجازه تقویت پرسپولیس را می دهد؟

سوال روز/ بودیمیر اجازه تقویت پرسپولیس را می دهد؟

پایگاه خبری فوتبالی- در صورت عدم پرداخت مطالبات ماریو بودیمیر پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس تا روز شنبه بسته می شود.

به گزارش فوتبالی، ماریو بودیمیر مهاجم سابق تیم پرسپولیس بابت دریافت مطالبات خود از این باشگاه شکایت کرده و باشگاه پرسپولیس باید 500هزار یورو را تا ۱۲ بهمن به این بازیکن پرداخت کند. از آنجایی که تلاش های باشگاه پرسپولیس تا این لحظه نتیجه ای در بر نداشته و در حساب این باشگاه نیز چنین پولی وجود ندارد مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا بتوانند این رقم را تهیه کنند اما تا اینجا به موفقیت نرسیده‌اند.

در صورتی که باشگاه پرسپولیس نتوانند این پول را در موعد مقرر به بودیمیر پرداخت کند پنجره نقل و انتقالات این این تیم قطعاً بسته خواهد شد و تا زمانی که این پول به مهاجم سابق قرمزها داده نشود این پنجره باز نخواهد شد.

پرسپولیسی‌ها با وجود مشکلاتی که به‌خاطر کمبود بازیکن خصوصا در خط دفاع و حمله دارند امیدوارند که در تعطیلات نیم‌فصل و بعد از باز شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی لیگ برتر بتوانند با جذب چند مهره کارآمد این نقایص را برطرف کنند و با تیم کامل‌تری پای به نیم‌فصل دوم لیگ برتر بیستم بگذارند، اما در صورتی که مدیران این باشگاه موفق به پرداخت این مبلغ به ماریو بودیمیر نشوند آنها نتوانند در نیم فصل و نقل‌وانتقالات به ترمیم تیم بپردازند که این می‌تواند ضربه جبران‌ناپذیری را بر پیکره قرمزها وارد کند.

پرسپولیس تنها درصورت جذب نفرات جدید می‌توانند در لیگ برتر مدعی باشد و در لیگ قهرمانان آسیا بار دیگر شانس خود را امتحان کنند، یحیی گل‌محمدی که به خوبی از این موضوع آگاه است روز گذشته در جلسه با اعضای هیات مدیره هم این دل نگرانی را به باشگاه انتقال داده و به اهمیت یارگیری در نیم‌فصل تاکید داشته است اما خبرها حاکی از آن است که فعلا هیچ توفیقی درجهت حل این مشکل حاصل نشده و جعفر سمیعی همچنان درحال تلاش برای پرداخت مطالبات بودیمیر و بستن این پرونده است.

7655

120 نظر