آلاوز 1-4 رئال مادرید؛ سه امتیاز دلچسب بدون زیدان

آلاوز 1-4 رئال مادرید؛ سه امتیاز دلچسب بدون زیدان

خبرگزاری فوتبالی - در شبی که زیدان به علت ابتلا به کرونا روی نیمکت رئال مادرید حضور نداشت، سفیدپوشان پیروزی قاطعانه ای را با نتیجه چهار بر یک در مقابل الاوز به دست آوردند.

به گزارش فوتبالی، رئال مادرید با گلهای بنزما (دو بار)، هازارد و کاسمیرو در مقابل تک گل خوسلو با نتیجه چهار بر یک توانست آلاوز را شکست بدهد. رئال مادرید با این پیروزی با دو بازی بیشتر، چهار امتیاز تا اتلتیکوی صدرنشین فاصله دارد اما با این وجود پس از نتایج ضعیف اخیر قطعا این برد برای رئال مهم بود. رئال در ده روز اخیر با شکست مقابل آلکویانو و بیلبائو فرصت کسب دو جام یعنی جام حذفی و سوپرجام را از دست داده بود و برای رئال خیلی مهم بود که بتواند آلاوز را شکست بدهد و از نظر روحی احیا شود.

کریم بنزما در این بازی با گلهایش به جنگ برای آقای گلی لالیگا برگشت و از سویی هازارد نیز که در این فصل با انتقادهای زیادی مواجه شده، عملکرد خوبی از خود ارائه داد. الاوز که در صدمین سالگرد تاسییس خود در زمین ظاهر شده بود، نتوانست نتیجه خوبی بگیرد و در رتبه هفدهم باقی ماندند و همچنان فقط یک پله تا منطقه سقوط فاصله دارند. رئال مادرید در بازی بعدی خود باید به مصاف لوانته برود.

4125

432 نظر