عکس؛ فریاد شادی دروازه‌بانی که دو پنالتی از بارسلونا گرفت!

عکس؛ فریاد شادی دروازه‌بانی که دو پنالتی از بارسلونا گرفت!

پایگاه خبری فوتبالی - کوپا دل ری یا همان رقابت‌های جام حذفی اسپانیا همواره به تورنومنت شگفتی ها مشهور بوده است و اتفاقات عجیب و غریبی در آن رقم خورده است. در این دوره از رقابت‌ها، شگفتی ها به اوج خود رسیده‌اند چرا که رئال مادرید و اتلتیکو مادرید مقابل تیم هایی از دسته سوم اسپانیا شکست خورده و حذف شدند اما بارسا هم بازی عجیب و غریبی مقابل کورنلا انجام داد.

به گزارش فوتبالی، در بازی بارسلونا و کورنیا در این دوره از رقابت‌های کوپا دل ری، اتفاقات عجیب و غریبی افتاد به طوری که بازی به وقت های اضافه رفت. بارسلونا در این بازی دو بار صاحب ضربه‌ی پنالتی شد اما هر دو بار آن را از دست داد و در واقع دروازه‌بان کورنیا این پنالتی‌ها را هر دو بار مهار کرد. او که رامون خوان رامیرز نام دارد، 21 ساله است و دروازه‌بان جوانی به حساب می‌آید. او یک بار پنالتی پیانیچ را در نیمه‌ی اول و یک بار هم پنالتی دمبله را در نیمه دوم مهار کرد و فریاد هایی از شادی سر داد.

بارسلونا

عملکرد این دروازه‌بان در این بازی بسیار درخشان بود و با مهار های خود، از جمله مهار دو پنالتی، تیمش را در جریان بازی مقابل بارسلونا نگه داشت تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

1470

316 نظر