فاجعه بزرگ برای رئال مادرید؛ حذف در مقابل تیم دسته سومی!

فاجعه بزرگ برای رئال مادرید؛ حذف در مقابل تیم دسته سومی!

پایگاه خبری فوتبالی - رئال مادرید در زمین تیم دسته سومی آلکویانو از جام حذفی اسپانیا کنار رفت تا یک اتفاق باورنکردنی رقم بخورد.

به گزارش فوتبالی، به نظر می رسد که جام حذفی اسپانیا امسال جام شگفتی سازان است. پس از آن که اتلتیکو صدرنشین لالیگا توسط تیم دسته سومی کنار رفت، نوبت رئال مادرید زیدان بود که به شکلی ناباورانه در مقابل آلکویانو حذف شود. رئال مادرید که هشت سال پیش همین تیم را از جام حذفی کنار زده بود حالا در ورزشگاه ال کویائو به شکلی باورنکردنی با شکست دو بر یک حذف شد و از مسابقات کنار رفت.

آلکویانو که از دقیقه 110 ده نفره شده بود، به لطف درخشش بی نظیر دروازه بان 41 ساله خود، خوزه خوان توانست رئال مادرید را با نتیجه دو بر یک شکست بدهد. میلیتائو در دقیقه 45 گل اول را زد اما آلکویانو در دقایق 79 و 114 گلهای خود را زد و بدین ترتیب رئال مادرید زیدان با یک ضربه مهلک مواجه شد.

زیدان که پنجشنبه گذشته سوپرجام اسپانیا را از دست داده بود حالا شش روز بعد یک جام دیگر را هم از دست داد و به نظر می رسد که مدیران رئال مادرید از او خیلی خشمگین هستند. در حال حاضر شایعات در مورد حضور رائول گونزالس به جای زیدان روی نیمکت رئال مادرید آغاز شده است.

4125

731 نظر