اتلتیکو در یک قدمی خرید پدیده 19 ساله برزیلی

اتلتیکو در یک قدمی خرید پدیده 19 ساله برزیلی

پایگاه خبری فوتبال ی- اتلتیکو فصل درخشانی را داشته است. آنها با چهار امتیاز برتری نسبت به رئال مادرید و هفت امتیاز برتری نسبت به اتلتیکو با دو بازی کمتر، صدرنشین هستند. از سویی در فوریه باید در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف چلسی بروند.

به گزارش فوتبالی، اتلتیکو پس از خرید موسی دمبله برای جانشینی دیگو کاستا حالا در تلاش است تا یک خرید دیگر داشته باشد. تیم مادریدی ، دمبله را به صورت قرضی با بند خرید 33.5 میلیون یورویی به خدمت گرفت. حالا گل گزارش داده است که اتلتیکو در آستانه جذب مارکوس پائولو، مهاجم 19 ساله فلومیننزه قرار دارد. در حقیقت لوکاس مینیرو وکیل این بازیکن در حال حاضر به مادرید سفر کرده تا انتقال را نهایی کند. بدین ترتیب اتلتیکو برای خرید وی از تیم های لیگ انگلیس و ایتالیا سبقت خواهد گرفت.

در حقیقت اتلتیکو به دنبال خرید مارکوس پائولو در تابستان اینده است. این بازیکن پاسپورت اروپایی دارد و این برایش یک مزیت است و در پایان فصل بازیکن ازاد خواهد شد. او در رد ههای پایه تیم ملی برزیل بازی کرده که بازیکنی تکنیکی است و توان حضور در پست بال چپ و بال راست را دارد. او در سن 19 سالگی 64 بازی در سطح حرفه ای داشته که مجموعا یازده گل و ده پاس گل در این تیم به نام خود ثبت کرده است.

4125

69 نظر