امیری، همچنان جنگنده و خستگی ناپذیر

امیری، همچنان جنگنده و خستگی ناپذیر

پایگاه خبری فوتبالی- وحید امیری همیشه یک فوتبالیست پرتلاش،خستگی ناپذیر و دونده بوده که با وجود همه نمایش‌های درخشانش در زمین، هیچ‌وقت درگیر حواشی نشده و رفتار ناامیدکننده‌ای را در زمین به نمایش نگذاشته است.

به گزارش فوتبالی، امیری روز گذشته در بازی مقابل شاگردان جواد نکونام باز هم در نقش مهاجم کنار مهدی عبدی بازی می کرد و تا پایان بازی با دوندگی هایش تلاش بسیاری برای کسب سه امتیاز قرمزها انجام داد. اولین بار این برانکو ایوانکوویچ بود که تصمیم گرفت از وحید امیری در خط حمله استفاده کند. بازیکنی که اساسا به بازی در کناره‌های خط عادت داشت، با مسئولیت‌پذیری و سختکوشی به یک مهاجم دوم ایده‌آل تبدیل شد. بعدها کالدرون و حالا یحیی نیز به سراغ این تصمیم رفتند و وحید را در این بخش از زمین به بازی گرفتند. او حالا بار دیگر به مهره فیکس خط حمله پرسپولیس تبدیل شده است. 

وحید امیری بازیکنی دونده، جنگنده و خلاق است، یک فوتبالیست که حتی برای لحظه‌ای در زمین، دست از تلاش برنمی‌دارد. وحید باز هم در ترکیب قرمزها مقابل فولاد خوزستان یکی از بهترین‌های پرسپولیس بود، امیری به خوبی از تجربه‌اش استفاده کرد تا قرمزها حتی در دقایقی که مدافعان این تیم به دلیل مصدومیت از زمین خارج شدند جای آنها کمتر احساس شود.

بعد از اعلام پنالتی اشتباه از سوی داور به سود فولاد وحید امیری یکی از بازیکنانی بود که هم تیمی های خود را به آرامش دعوت می کرد و به آنها می گفت وقت برای جبران نتیجه وجود دارد و در چنین شرایطی که داور تصمیم خود را گرفته اعتراض به جایی نخواهد نرسید و بهتر است آرامش خود را حفظ کنیم.

7655

278 نظر