استعفای رسول پناه تکذیب شد/ پروژه موج سازی با "فوتبال برتر" علیه رییس هیات مدیره پرسپولیس

استعفای رسول پناه تکذیب شد/ پروژه موج سازی با "فوتبال برتر" علیه رییس هیات مدیره پرسپولیس

پایگاه خبری فوتبالی- ساعتی پیش خبر استعفای رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در برنامه فوتبال برتر از سوی میثاقی اعلام شد اما ظاهرا رسول پناه هنوز استعفا نکرده است!

به گزارش فوتبالی، محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر ساعتی پیش در این برنامه اعلام کرد که مهدی رسول پناه، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود استعفا کرده است و فردا استعفای وی توسط وزیر ورزش پذیرفته خواهد شد اما پیگیری ها نشان می دهد که این خبر صحت ندارد و رسول پناه هیچ استعفایی را کتبا تقدیم باشگاه نکرده است و همچنان رییس هیات مدیره است.

خبرگزاری ایسنا هم دقایقی پیش استعفای مهدی رسول پناه را تکذیب کرد. به نظر می رسد هدف میثاقی از اعلام این خبر به قول خودش اختصاصی این بوده که موج جدیدی علیه رسول پناه ایجاد شود و این پروژه فشار را علیه رسول پناه بیشتر کند.

نکته عجیب تر اینکه امروز علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان گفته بود ویدیوهای رسول پناه در حراست وزارت ورزش است و بررسی ها ادامه دارد. به همین دلیل اعلام خبر اختصاصی! در برنامه فوتبال نشان می دهد عوامل این برنامه یا حرف مخالفان رسول پناه در باشگاه را باور کرده اند که از نظر رسانه ای اعلام چنین خبری عجیب است و باید صحت و سقم آن را چک می کردند یا اینکه با هدف ایجاد یک موج جدید علیه رسول پناه چنین خبری را آن هم اول برنامه اعلام کرده اند. 

در هر حال خبر استعفای رغبتی دو سه روزی بود که رسانه ای شده بود و چندان اختصاصی نبود و البته با انتشار ویدیوها تکلیف رسول پناه هم دیر یا زود مشخص می شود. همانطور که گفته شده رسول پناه حدود ۱۳ میلیارد تومان توسط خودش و دوستانش به پرسپولیس قرض داده شده و تا این پول را پس نگیرد به نظر رفتنی نیست.


4344

419 نظر