واکنش غیر شفاف مربی پرسپولیس به بازگشت ترابی

واکنش غیر شفاف مربی پرسپولیس به بازگشت ترابی

پایگاه خبری فوتبالی- مربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس پیش از بازی این تیم مقابل فولاد به خبر بازگشت ترابی واکنش نشان داد.

به گزارش فوتبالی، در حالی که از روز گذشته و پس از انتشار خبر فسخ قرارداد مهدی ترابی با العربی قطر و پیوستن یوسف المساکینی به جای این بازیکن از سوی رسانه های قطری، شایعاتی درباره بازگشت ترابی به پرسپولیس منتشر شد که با واکنش حمید مطهری مربی قرمزها در کنفرانس خبری پیش از بازی این تیم برابر فولاد خوزستان مواجه شد.

مطهری در پاسخ به سوالی مبنی بر بازگشت ترابی به پرسپولیس گفت: "ما پرسپولیس هستیم و نیاز داریم همیشه بهترین باشیم اما بدخواهانی داریم که طبیعت فوتبال است و در این یک سال به من ثابت شده برخی عوامل درونی و بیرونی بدخواه ما هستند اما باید به راه‌مان ادامه دهیم."

مطهری در ادامه گفت: "باید به تیم خودمان هم تبریک بگویم به این دلیل که از دل تیم ما نفراتی به عنوان بهترین بازیکن در پست خودشان در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شده‌اند. به این انسجام و کار تیمی‌مان افتخار کرده و بعد به این نفرات که در پست‌های خود بهترین شده‌اند تبریک می‌گویم."

روزنامه الشرق قطر روز گذشته در مطلبی اعلام کرد: " باشگاه العربی پس از تکمیل توافق با الدحیل یوسف المساکنی مهاجم تونسی این تیم را برای مدت 18 ماه به صورت قرضی در اختیار می‌گیرد. قرار است نام این بازیکن به جای مهدی ترابی در فهرست بازیکنان خارجی العربی در ساعات آینده در فدراسیون فوتبال قطر ثبت شود."

ترابی که در پایان فصل نوزدهم لیگ برتر و بعد از بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرده بود نتوانست حضور موفقی در العربی داشته باشد تا مدیران این باشگاه تصمیم به خروج نام این بازیکن از لیست بازیکنان خارجی خود بگیرند.

باید منتظر ماند و دید که آیا ترابی در نقل و انتقالات نیم فصل به پرسپولیس باز می گردد یا ترجیح می دهد فوتبال خود را در خارج از ایران ادامه دهد، هر چند گفته می شود پرسپولیس برای به خدمت گرفتن ترابی با العربی قطر مکاتبه کرده است.

7655

248 نظر