استقلال بدون تغییر در خط حمله رودرروی تراکتور

استقلال بدون تغییر در خط حمله رودرروی تراکتور

پایگاه خبری فوتبالی- عملکرد خوب مهاجمان تیم استقلال در دیدارهای اخیر منجر به این شده است که محمود فکری برای تقابل با تراکتور تغییری در ترکیب مهاجمان تیمش ایجاد نکند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از مهر، با وجود اینکه تنها ۳ گل زده برای مهدی قائدی و ارسلان مطهری مهاجمان استقلال در پایان ۱۰ بازی ابتدایی این تیم در فصل جاری کم به نظر می‌رسد، اما از آنجایی که مطهری و قائدی در دیدارهای اخیر تیمشان موفق به گلزنی شده و خطرناک‌ترین زوج خط حمله سه هفته اخیر را شکل داده‌اند، محمود فکری ترجیح می‌دهد در تبریز هم دست به ترکیب مهاجمانش نزند تا قائدی و مطهری همراه با هم در ترکیب ثابت قرار بگیرند.

شیخ دیاباته هم به آمادگی مطلوب رسیده و وی نیز امکان حضور در ترکیب ثابت را دارد، اما احتمال بر هم خوردن زوج قائدی-مطهری در ترکیب اولیه آبی پوشان در این دیدار بزرگ و تا حدودی ۶ امتیازی ضعیف است. زوج قائدی-مطهری در سه بازی اخیر ۵ بار به گل زنی کرده که این آمار نشان از آمادگی مطلوب دو مهاجم نوک آبی پوشان دارد.

دیدار استقلال و تراکتور از هفته یازدهم رقابتهای لیگ برتر از ساعت ۱۴:۳۰ روز دوشنبه ۲۹ دی در تبریز برگزار می‌شود و آبی پوشان در صورت پیروزی در این بازی با یک امتیاز بیشتر نسبت به صنعت نفت به صدر جدول باز می‌گردند.


7474244 نظر