فلاح زاده: مدعی اصلی کسب سهمیه آسیا هستیم/ هوادار عاشق نفت آبادان نگران کرونا نمی‌شود

فلاح زاده: مدعی اصلی کسب سهمیه آسیا هستیم/ هوادار عاشق نفت آبادان نگران کرونا نمی‌شود

پایگاه خبری فوتبالی- دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: هدف مان این است در هر بازی نسبت به قبل بهتر باشیم اما مدعی اصلی کسب سهمیه آسیا هستیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، حامد فلاح‌زاده درباره تداوم نتایج خوب تیم فوتبال صنعت نفت در رقابت‌های لیگ برتر با برتری دو بر صفر مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی خوبی بود و در هر دو نیمه حاکم توپ و زمین بودیم. موقعیت‌های خیلی زیادی هم داشتیم و به نظر من روند تیمی صنعت نفت بسیار عالی پیش رفت. تمام دستورهای‌ کادرفنی را به بهترین شکل اجرا کردیم و حتی می توانستیم با گل‌های بیشتری نفت مسجد سلیمان را شکست بدهیم که البته به دلیل عملکرد خوب و واکنش‌های دروازه‌بان حریف در 4-3 صحنه، این بازی با نتیجه دو بر صفر تمام شد.

وی ادامه داد: این برد را در شرایطی به دست آوردیم که تیم ما در این مسابقه 4 بازیکن ثابت خود را به دلیل سرماخوردگی در ترکیب نداشت. حتی طالب ریکانی با وجود مریضی‌اش به دلیل مصدومیت رضا خالقی فر به اجبار وارد زمین شد و عالی هم بازی کرد. 

دروازه‌بان تیم فوتبال صنعت نفت تصریح کرد: روند تیمی ما صعودی است.  تمام دیدارهای خانگی‌مان را برده‌ایم و سعی می‌کنیم در بازی‌های خارج از خانه هم دست‌کم یک امتیاز را به دست آوریم. امیدوارم مقابل نساجی هم در قائمشهر سه امتیاز کامل را به دست آوریم تا این روند خوب حفظ شود و همچنان در رتبه‌های بالای جدول بمانیم.

فلاح زاده درباره دلیل درخشش نفت آبادان در فصل جدید با وجود تغییرات زیاد این تیم نسبت به سال گذشته توضیح داد: باید از علی عیسی زاده، مدیرعامل باشگاه و سیروس پورموسوی تشکر ویژه داشته باشم زیرا امسال به نحو احسن برای صنعت نفت یارگیری کردند. یکی از دلایلی که این تیم را از بین پیشنهاداتم انتخاب کردم، همین موضوع بود. در تمام پست ها بازیکنان موثر و باتجربه‌ای جذب شدند که در کنار آنها جوان‌های باکیفیتی هم به نفت آمدند.

وی ادامه داد: به نظر من این خرید‌های خوب با اضافه شدن به بازیکنان باکیفیت باقی مانده در تیم ترکیب خوبی را تشکیل دادیم و سبب شد استارت خوبی در شروع لیگ داشته باشیم. خدا را شکر این روند هم تاکنون حفظ شده و امیدواریم در آینده هم تداوم داشته باشد.

دروازه‌بان نفت آبادان با اشاره به حمایت هواداران از این تیم گفت: متاسفانه تیم‌های قبلی من مثل راه‌آهن، نفت تهران و سایپا بدون هوادار بودند و هیچ وقت تاثیر حمایت طرفدار را درک نکردم. اکنون شرایط خیلی خوب است و از هواداران مان ممنون هستم که به تیم انرژی داده و حمایت می‌کنند. 

فلاح زاده افزود: حتی با وجود اینکه شرایط کرونایی اجازه نمی‌دهد به ورزشگاه بیایند، از پشت بام خانه‌های اطراف ورزشگاه تختی آبادان تیم را تشویق کرده و پس از بازی هم با حضور مقابل درب استادیوم از ما حمایت می‌کنند.  خوشحالی این هواداران عاشق مایه دلگرمی ما است. طبیعتا عشق شان سبب می شود نگران متبلا شدن به ویروس کرونا نشوند.

وی درباره اینکه آیا تیم فعلی صنعت نفت می‌تواند مانند استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم شگفتی ساز شده و قهرمانی لیگ را به دست آورد، توضیح داد: وقتی یک تیم خوب می‌بندید و در آن تیم اعتماد به نفش و یکدلی ایجاد می‌کنید، حرف‌های زیادی برای گفتن خواهید داشت. به نظر من صنعت نفت امسال یکی از اصلی ترین مدعیان کسب سهمیه آسیا است. از الان زود است بخواهیم به قهرمانی فکر کنیم و فقط می‌خواهیم در هر بازی نسبت به دیدار قبلی‌مان روند بهتری داشته باشیم اما امیدوارم در نهایت بتوانیم به این افتخار بزرگ برسیم. 


6641

63 نظر