کعبی: باید مواظب ضدحملات فولاد باشیم/ در اهواز دنبال گرفتن ۳ امتیاز هستیم

کعبی: باید مواظب ضدحملات فولاد باشیم/ در اهواز دنبال گرفتن ۳ امتیاز هستیم

پایگاه خبری فوتبالی- عقیل کعبی مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان گفت که این تیم در دیدار فردا مقابل فولاد خوزستان به دنبال کسب سه امتیاز است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، عقیل کعبی از آمادگی تیمش برای بازی با فولاد خوزستان یاد کرد و گفت: تمرینات خوبی را در این چند روز پشت سر گذاشتیم و آماده بازی با فولاد هستیم. ما لیگ امسال را چندان خوب شروع نکردیم، ولی در ادامه وضعیت‌مان بهتر شد و نتایج خوبی گرفتیم. در بازی با سپاهان هم می‌توانستیم بازنده نباشیم و روی اشتباهات خودمان شکست خوردیم. حالا امیدواریم که در بازی با فولاد نمایش خوبی داشته باشیم. 
مدافع تیم فوتبال مس درباره تقابل تیمش با فولاد خوزستان تصریح کرد: فولاد از تیم‌های خوب لیگ برتر به شمار می‌آید و امسال هم نتایج خوبی گرفته است. آنها تیمی منسجم هستند که مربی کاربلدی دارند و از بازیکنان باکیفیتی هم سود می‌برند، ولی ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نیستیم و می‌خواهیم در اهواز سه امتیاز را بگیریم. با اینکه در خانه حریف بازی می‌کنیم، ولی هدف‌مان شکست دادن فولاد است.

وی در خاتمه تصریح کرد: فولاد تیمی است که از ضدحملات و ضربات ایستگاهی خوب استفاده می‌کند و باید در این بازی مواظب ضدحملات آنها باشیم. البته کادر فنی ما نکات لازم را در مورد نقاط ضعف و قوت حریف به بازیکنان گوشزد کرده‌اند و امیدوارم در این بازی خواسته‌های کادر فنی را به خوبی در زمین پیاده کنیم و نتیجه لازم را بگیریم.

6641