محرومیت دو جلسه ای در انتظار دفاع راست رئال مادرید

محرومیت دو جلسه ای در انتظار دفاع راست رئال مادرید

خبرگزاری فوتبالی - دنی کارواخال قطعا بازی بعدی رئال مادرید مقابل اوساسونا در لالیگا را از دست می دهد. این دفاع راست در لحظه تعویض خود در مقابل سلتاویگو کارت زرد پنجم خود در لالیگا را گرفت و باید حداقل یک جلسه محروم شود.

به گزارش فوتبالی، بر اساس قوانین جدید کارواخال در زمان تعویض باید از همان سمت خودش از زمین خارج می شد اما کل زمین را طی کرد تا به نیمکت برسد. دی بروخوس بنگوئچا داور بازی هم به او کارت زرد نشان داد.

حالا کمیته مسابقات لالیگا باید تصمیم بگیرد که آیا کارواخال عمدا کارت زرد گرفته تا پنج کارته شود و مقابل اوساسونا بازی نکند؟ اگر کمیته مسابقات به نتیجه برسد که پاسخ این سوال مثبت است، ممکن است که محرومیت کارواخال شدیدتر شود و دو بازی را از دست بدهد . در حقیقت بر اساس قوانین جدید بازیکنانی که عمدا کارت زرد بگیرند به جای یک جلسه با دو جلسه محرومیت مواجه می شوند.  در سالهای اخیر چنین قانونی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا اجرا می شد و حالا در لالیگا نیز چنین قانونی اعمال می شود.

در غیاب کارواخال به نظر می رسد که زیدان دوباره لوکاس وازکز را یک خط عقب تر خواهد کشید و از این بازیکن در پست دفاع راست استفاده خواهد کرد. بدین ترتیب آسنسیو به پست بال راست می رود و جای برای بازگشت ادن هازارد به ترکیب در پست بال چپ باز خواهد شد.

4125

119 نظر