مددی: اختلاف من و خلیل‌زاده کاملا نادرست است

مددی: اختلاف من و خلیل‌زاده کاملا نادرست است

پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: اختلاف من و خلیل‌زاده کاملا نادرست است.

به گزارش فوتبالی، احمد مددی در حاشیه مراسم بزرگداشت پیشکسوتان فقید استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این مراسم بسیار خوب شرکت می کنم. ناصرخان حجازی بزرگ و منصورخان پورحیدری بزرگ واقعا اسطوره‌های تکرار نشدنی باشگاه استقلال هستند. ما هم باید منش، روش و رفتار خودمان را بر این دو عزیز و بزرگوار منطبق کنیم.

وی افزود: بارزترین ویژگی ناصرحجازی این بود که مرد تکرار نشدنی بود و زیر بار حرف زور نمی‌رفت. بسیار در بیان نظراتش سخت بود و تاکید می‌کرد بر آنچه که درست و حق بود. از این جهت واقعا باید این منش ناصرخان حجازی عزیز مورد توجه قرار بگیرد و همه هواداران بزرگ و فیهم استقلال شماره یک بودن ناصرحجازی در این زمینه را باید واقعا نصب‌العین خودشان قرار بدهند.

مددی در خصوص اینکه آیا از زمان بازی یا سرمربیگری ناصرحجازی تصویر خاصی در ذهنش دارد، عنوان کرد: بله، من خیلی از ویدئوهای ایشان را دیده‌ام. سیوهای بسیار به یادماندنی دارد. واکنش های او هنوز واقعا در ذهن هر هوادار استقلال نشسته است. او ناصرخان حجازی است. واقعا هنوز در تعجبم که چطور دروازه‌بان شماره دو آسیا شد. شاید نفوذ سعودی‌ها در آسیا باعث شد بعد از محمدالدعایه دروازه‌بان دوم باشد ولی از نظر من و همه هواداران استقلال او همیشه شماره یک ایران و آسیا است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد جلسه امروز هیات مدیره اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود. در مورد مسائل مختلف باشگاه بحث و بررسی صورت گرفت. تصمیمات خیلی خوبی هم اتخاذ شد.

مددی در مورد انتشار خبر صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه، گفت: واقعا تلاش چندین ماهه برای کسب مجوز حرفه‌ای انجام شد. امروز هم آنچه که در رسانه‌ها منتشر شد موضوع مجوز حرفه‌ای بود. ما تمام اسناد و مدارک را فرستادیم و امیدواریم طی روزهای آینده با تایید همه اسناد مجوز حرفه‌ای به صورت پایان یافته به ما اعلام شود.

وی در مورد اینکه طبق مصوبه هیات مدیره مدیرعامل باید بر مبنای هیات مدیره تصمیم گیری کند و گفته می‌شود این مساله خلاف قانون است، عنوان کرد: ما طبق اساسنامه باشگاه حرکت می کنیم.

مددی در خصوص اینکه گفته می‌شود این اساسنامه خلاف قانون است، اظهار داشت: همانطور که عرض کردم طبق اساسنامه باشگاه استقلال کارم را انجام می‌دهم.

وی در مورد اینکه خلیل زاده حکم مدیرعاملی‌اش را امضا نکرده و شایعاتی در مورد اختلاف این دو مطرح می‌شود، گفت: کاملا نادرست است.

مدیرعامل استقلال در مورد وضعیت فرشید اسماعیلی عنوان کرد: فردا جلسه انضباطی او در محل باشگاه برگزار می‌شود. اعضای کمیته انضباطی دفاعیات او را استماع و رای انضباطی را اعلام می کنند.

وی در خصوص اینکه آیا با فرشیداسماعیلی اختلاف دارد، گفت: به هیچ عنوان. او مثل پسر من است. رفتار انضباطی از خودش بروز داده و در هر خانواده‌ای هر رفتار انضباطی باید بررسی شود.

مددی در مورد آینده استقلال با توجه به اینکه گفته می‌شود این تیم خوب بازی  نمی‌کند، اظهار داشت: خواهشم از هواداران عزیز و فهیم این است که صبور باشند ان شاالله شرایط خوب می‌شود. به نظرم بحث‌های فنی را از سرمربی عزیز بپرسید. فکری بهترین فرد برای بحث فنی است ولی نتایج استقلال تا این لحظه خوب بوده، هواداران هم مقداری صبوری کنند.


7474105 نظر