لیورپول 2-1 تاتنهام؛ شلیک نهایی فیرمینو به قلب مورینیو

لیورپول 2-1 تاتنهام؛ شلیک نهایی فیرمینو به قلب مورینیو

خبرگزاری فوتبالی - لیورپول با نتیجه دو بر یک مقابل تاتنهام به پیروزی رسید و حالا به صدر جدول لیگ انگلیس رسید و کلوپ توانست دوئل صدرنشینی را با موفقیت به اتمام برساند.

به گزارش فوتبالی، دو صدرنشین لیگ انگلیس در حالی به مصاف هم رفتند که پیروزی در این بازی برای هر دو خیلی مهم بود اما در نهایت مدافع عنوان قهرمانی پیروز شد و  28 امتیازی شد و حالا سه امتیاز از تیم مورینیو بیشتر دارد. در حقیقت سرخ ها در این بازی با گل صلاح پیش افتادند، سون بازی را به تساوی کشاند و در نهایت فیرمینو در دقیقه 90 و در لحظه ای که تاتنهامی ها انتظارش را نداشتند گل بسیار مهمی را به ثمر رساند و حالا تاتنهام دومین شکست فصل خود را تجربه کرد و فقط یک امتیاز بیشتر از ساوتهمپتون و لسترسیتی دارد.

به هر صورت لیورپول بازی شش امتیازی لیگ برتر را برد، این پیروزی آنها را به تنهایی صدرنشین کرد و حالا تیم کلوپ با وجود لشکری از مصدومان صدرنشین لیگ برتر است. آنها با توجه به مصدومان و غایبان خود به احتمال زیاد در زمستان وارد بازار نقل و انتقالات خواهند شد و همین باعث می شود تا ترکیبشان را تقویت کنند و برای دومین قهرمانی در دو سال تلاش کنند هر چند که تاتنهام نیز قطعا عقب نخواهد کشید.

4125

272 نظر