حق‌وردی: تاکتیک پیکان فقط اوت‌دستی نیست

حق‌وردی: تاکتیک پیکان فقط اوت‌دستی نیست

خبرگزاری فوتبالی- مدافع تیم فوتبال پیکان گفت: انداختن اوت دستی یکی از شگردهای تیم ما است که از آن استفاده می‌کنیم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حجت حق‌وردی در خصوص پیروزی تیمش برابر گل‌گهر در هفته پنجم اظهار داشت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، ولی خوشبختانه دو گل زودهنگام زدیم و این موضوع نقش مهمی در برد ما داشت. البته گل‌گهر بعد از خوردن دو گل خیلی روی دروازه ما فشار آورد و حتی در نیمه اول به گل هم رسید، ولی تیم ما در این بازی جانانه دفاع کرد و این برتری را تا پایان بازی حفظ کردیم. در طول بازی و با توجه به فشار گل‌گهر این طبیعی بود که یکی دو موقعیت جدی به آنها بدهیم، ولی مهم این بود که سه امتیاز را گرفتیم.

وی ادامه داد: ما تیمی را شکست دادیم که در زمین خودش به هیچ تیمی باج نمی‌دهد و امسال خیلی هزینه کرده است. من قبلا هم گفته بودم که پیکان تیم خوب و بانگیزه‌ای است و با اینکه بازیکنان جوانی در اختیار داریم، ولی می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم. خوشحالم که این هفته صدرنشین لیگ را شکست دادیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی این روند خوب را ادامه دهیم.

حق‌وردی در خصوص پرتاب اوت‌های نادر محمدی که در این بازی هم منجر به گل اول پیکان شد، تصریح کرد: بعضی‌ها می‌گویند تاکتیک ما فقط انداختن اوت دستی است، ولی اصلا اینطور نیست. این یکی از شگردهای ما است که از آن استفاده می‌کنیم. در ضمن مطمئن باشید هر تیمی اگر چنین بازیکنی را در اختیار داشت، قطعا از پرتاب‌هایش استفاده می‌کرد. هر تیمی می‌تواند از توانایی‌های بازیکنانش استفاده کند، به‌عنوان مثال تاکتیک گل‌گهر ارسال از جناحین و استفاده از توپ‌های بلند است و نمی‌توان گفت چرا آنها فقط این کار را انجام می‌دهند.


6641

21 نظر