سوال روز/ حق وردی امروز پرسپولیسی می شود؟

سوال روز/ حق وردی امروز پرسپولیسی می شود؟

خبرگزاری فوتبالی- گفته می شود دو باشگاه پرسپولیس و پیکان در آستانه توافق برای معاوضه دو بازیکن خود قرار دارند.

به گزارش فوتبالی، باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا ساعات پایانی نقل و انتقالات بتواند گزینه خط دفاع این تیم و جانشین شجاع خلیل زاده را جذب کند. ظاهرا دو باشگاه پرسپولیس و پیکان در نظر دارند امروز در آخرین روز نقل و انتقالات بازیکن های مدنظرشان را با یکدیگر معاوضه کنند، به این ترتیب که امیر روستایی از پرسپولیسبه صورت قرضی راهی تیم سابقش پیکان شود و حجت حق وردی هم پیراهن قرمز پرسپولیس را بر تن کند.

باشگاه پرسپولیس برای موافقت با بازگشت روستایی جوان به پیکان با قراردادی قرضی تلاش کرد تا ضعفی که در خط دفاعی احساس می‌شود را با یک درخواست برطرف کند. طبق هماهنگی‌های صورت گرفته با کادرفنی، باشگاه پرسپولیس به پیکان اعلام کرد در حالی اجازه انتقال قرضی روستایی را صادر می‌کند که آنها در مقابل با جدایی حجت حق وردی موافقت کنند.

هر چند گفته می شود که مهدی تارتار با این جدایی و پیوستن حجت حق وردی به پرسپولیس مخالفت کرده است اما درخواست های این بازیکن از سرمربی خودروسازان گویا باعث شده تا تارتار به این معاوضه و انتقال فکر کند.

چنانچه مشکل خاصی پیش نیاید این معاوضه تا ساعاتی دیگر انجام خواهد شد. این در حالی است که حق وردی روز گذشته و در دیدار صنعت نفت و پیکان که در آبادان از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی برای پیکانی ها شد. البته مدیر رسانه ای پیکان لحظاتی پیش در گفت و گو با فوتبالی گفت تا این لحظه هنوز تارتار به این معاوضه راضی نشده است.

7655

182 نظر