خط دفاع خالی پیکان مانع جدایی حق‌وردی/ تارتار با پیشنهاد پرسپولیس مخالفت کرد

خط دفاع خالی پیکان مانع جدایی حق‌وردی/ تارتار با پیشنهاد پرسپولیس مخالفت کرد

خبرگزاری فوتبالی- با توجه به وضعیت لیست بازیکنان پیکان و کمبود بازیکن در خط دفاعی، مهدی تارتار سرمربی این تیم مخالف جدایی حق‌وردی و پیوستن او به پرسپولیس است.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، امیر روستایی مهاجم جوان پرسپولیس که قصد جدایی از این تیم را دارد، مدنظر باشگاه سابق خود یعنی پیکان قرار گرفته است. پرسپولیسی‌ها با توجه به این مسئله پیشنهاد دادند که روستایی با حجت حق‌وردی مدافع این تیم معاوضه شود که این پیشنهاد در حال بررسی شدن است.


گرچه کمبود بازیکن در خط دفاعی پیکان باعث شده مهدی تارتار مخالفت اولیه خود را با این پیشنهاد اعلام کند و راضی به جدایی حق‌وردی نیست. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها در سه روز اخیر پیگیر جذب حق‌وردی بودند تا او را جانشین شجاع خلیل‌زاده کنند و امروز نیز که روز پایانی نقل‌وانتقالات است، آخرین فرصت پرسپولیس برای عملی کردن پیشنهاد معاوضه روستایی با حق‌وردی خواهد بود.

پیکان در حال حاضر در خط دفاعی خود با کمبود بازیکن مواجه بوده و همینطور به دنبال جذب یک دروازه‌بان است که تاکنون موفق به انجام این کار نشده. شاید جذب یک مدافع جدید در پیکان بتواند شرایط انتقال حق‌وردی به پرسپولیس را فراهم کند، اما در شرایط فعلی تارتار مخالف جدایی کاپیتان تیمش است.

7413

90 نظر