عکس/ ظاهر جدید لیونل مسی؛ ریش‌هایش را تراشید!

عکس/ ظاهر جدید لیونل مسی؛ ریش‌هایش را تراشید!

خبرگزاری فوتبالی - تمرینات تیم ملی آرژانتین به منظور دیدار های مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آمریکای جنوبی در حال برگزاری است. لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا، امروز در تمرینات تیم ملی کشورش با ظاهری نسبتا متفاوت دیده شد. به نظر می‌رسد که او ریش هایش را تراشیده و چهره‌اش شبیه به سال‌های گذشته شده است.

به گزارش فوتبالی، لیونل مسی در این فصل طلسم عجیبی داشت و در جریان بازی گلزنی نمی‌کرد. گل‌های او هم در تیم ملی آرژانتین و هم در بارسلونا از روی نقطه پنالتی بودند اما ستاره آرژانتینی مقابل رئال بتیس بالاخره در جریان بازی هم گلزنی کرد و این طلسم را شکست. او اکنون می‌خواهد در تیم ملی کشورش هم در جریان بازی گلزنی کند و این طلسم را در آرژانتین هم بشکند و به نظر می‌رسد که بدین منظور دست به تغییر چهره و ظاهر خود زده است و ریش هایش را تراشیده تا چهره‌ای متفاوت داشته باشد.

مسی تاکنون به همراه آرژانتین نتوانسته به موفقیتی دست پیدا کند و همواره در فینال‌های بزرگ شکست خورده است. با توجه به شرایط سنی لیونل مسی، او همراه با تیم ملی آرژانتین، تورنومنت های زیادی را پیش رو نخواهد داشت و باید دید که عملکردش چگونه خواهد بود. آن‌ها در بازی بعدی خود به مصاف پرو خواهند رفت.

1470

957 نظر