مارادونا مرخص شد پسرش بستری شد!

مارادونا مرخص شد پسرش بستری شد!

خبرگزاری فوتبالی – پسر مارادونا که مدتی است با کرونا دست و پنجه نرم می‌کند به دلیل وضعیت بدش پس از ابتلا به این ویروس و علائمی که دچار آن شده در بیمارستانی در شهر ناپل بستری شد.

به گزارش فوتبالی، دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره آرژانتینی دنیای فوتبال چندی پیش به دلیل لخته شدن خون در سرش بستری شده بود. مارادونا به دلیل اعتیادش به نوشیدنی‌های الکلی شرایط مساعدی نداشت و پزشکان اعلام کردند او باید به سرعت اعتیاد خود را ترک کند. مارادونا البته پس از انجام یک عمل جراحی موفقیت ‌آمیز و مراقبت‌های لازم از کلینیکی که در آن بستری شده بود مرخص شد. حالا اما نوبت فرزند اوست که در بیمارستان بستری شود.

دیگو آرماندو جونیور، پسر ۳۴ ساله مارادونا که برای مدت کوتاهی فوتبالیست بوده است روز ۵ نوامبر (۱۵ آبان) با انتشار یک پست در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد به کرونا مبتلا شده و وضعیت خود را شرح داد. وضعیت او اما حالا بدتر شده و علائم کرونا مانند تب بالا وسرفه در او نمود بیشتری پیدا کرده است. حال پسر مارادونا به قدری بد گزارش شده که او به بیمارستان کوتونیو در ناپل منتقل شده است. او البته به بخش مراقبت‌های ویژه بستری منتقل نشده اما با توجه به علائمی که داشته، جهت احتیاط بیشتر و کمک، به بیمارستان منتقل شده است.

1101

173 نظر