گروه بندی نهایی یورو 2020 مشخص شد؛ مجارستان در گروه رونالدو و امباپه!

گروه بندی نهایی یورو 2020 مشخص شد؛ مجارستان در گروه رونالدو و امباپه!

By: Samira Rostami

Date: 12/11/2020

خبرگزاری فوتبالی - آخرین تیم های حاضر در یورو 2020  نیز مشخص شدند.

به گزارش فوتبالی، آخرین مرحله پلی آف راهیابی به یورو مشخص شد. مسابقات به خاطر کرونا یک سال به تعویق افتاد و حالا تیم های مقدونیه شمالی، مجارستان، اسلواکی و اسکاتلند صعود خود به مسابقات را نهایی کردند.

مجارستان در حالی که تا آخرین لحظات شکست خورده بود دست به یک شگفتی زد و در چهار دقیقه باخت یک بر صفر را با برد دو بر یک عوض کرد تا با یک کامبک شگفت انگیز بتواند به یورو برسد. مقدونیه شمالی نیز با نتیجه یک بر صفر در مقابل گرجستان به پیروزی رسید که البته در گروه چندان مشکلی قرار نگرفت. اسلواکی تا پایان وقت قانونی از ایرلند شمالی پیش بود، در دقایق پایانی کار به تساوی کشیده شد اما در نهایت اسلواکی در وقت اضافه پیروزی تیمش را قطعی کرد. بازی اسکاتلند و یوویچ نیز شرایط دراماتیکی داشت. تیم بریتانیایی گل اول را زد و در دقیقه 90 لوکا یوویچ مهاجم رئال مادرید کار را به تساوی کشاند تا در نهایت کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در نهایت در ضربات پنالتی، اسکاتلند با نتیجه پنج بر چهار پیروز شد و تومباکوویچ و تیمش از یورو باز ماندند.

بدین ترتیب مجارستان به گروه مرگ رفت که به نظر می رسد شانس چندانی برای صعود نباید برایشان قائل باشیم در حالی که اسکاتلند دیدار جذابی با دیگر تیم بریتانیایی یعنی انگلیس در پیش خواهد داشت. اسلواکی هم البته در گروه سختی قرار گرفته و باید به مصاف ستارگانی نظیر لواندوفسکی و راموس برود.

بدین ترتیب گروه بندی یورو 2021 بدین ترتیب خواهد بود:
گروه اول: ترکیه، ایتالیا، ولز، سوئیس
گروه دوم: دانمارک، فنلاند، بلژیک، روسیه
گروه سوم: هلند، اوکراین، اتریش، مقدونیه شمالی
گروه چهارم: انگلیس، کرواسی، جمهوری چک، اسکاتلند
گروه پنجم: اسپانیا، سوئد، لهستان، اسلواکی
گروه ششم: پرتغال، فرانسه، آلمان، مجارستان

4125

272 نظر