آسنسیو پیش از دیدار اسپانیا - هلند: هلند کشور دوم من است

آسنسیو پیش از دیدار اسپانیا - هلند: هلند کشور دوم من است

خبرگزاری فوتبالی – مارکو آسنسیو امشب در قامت بازیکن تیم ملی اسپانیا مقابل هلند قرار خواهد گرفت. کشوری که خود آسنسیو اعلام کرده کشور دوم اوست و نیمی از خانواده‌اش اهل آن‌جا هستند.

به گزارش فوتبالی، مارکو آسنسیو در کنفرانس خبری پیش از دیدار دوستانه اسپانیا مقابل هلند به خبرنگاران گفته: هلند چیزی شبیه به کشور دوم من است. نیمی از خانواده من اهل آنجا هسنتد و من خون نژاد داتش (هلندی) را دارم. هلند خاطرات خوبی را به یاد من می‌آورد و همچنین خاطرات زیادی درباره خانواده هلندی‌ام. رابطه خوبی با خانواده‌ام در آن‌جا دارم و سعی می‌کنم حد اقل یک بار در سال آن‌ها را ملاقات کنم.

آسنسیو در ادامه افزود: بازی مقابل هلند به خاطر ورزشگاهی که در آن بازی می‌کنیم و حریفی که با آن رو به رو می‌شویم مثل یک بازی رسمی است. هر روز حس بهتری دارم و کار زیادی انجام داده‌ام تا به نقطه فعلی برسم. مطمئن هستم که فرصت بازی پیدا خواهم کرد.

مهاجم تیم رئال مادرید در ادامه افزود: من آن تیم (هلند) و تیمی که به آن تعلق دارم (اسپانیا) را می‌شناسم. مسیری که انتخاب کرده‌ام درست است. اوقات خوش من فراخواهدرسید. اطمینان دارم. زمانی که نتایج برای ما خوب نیست، انتظار اوقاتی سخت داریم. این مسئله را می‌دانیم و آن را درک می‌کنیم.

1101

254 نظر