امین قاسمی‌نژاد: رحمتی شبانه روز برای شهرخودرو تلاش می‌کند

امین قاسمی‌نژاد: رحمتی شبانه روز برای شهرخودرو تلاش می‌کند

خبرگزاری فوتبالی- مهاجم شهرخودرو خراسان می‌گوید: مهدی رحمتی به واسطه 20 سال حضور در سطح اول فوتبال ایران و کار کردن با مربیان نامدار تجربیانی بدست آورده که قطعا باعث موفقیتش در دنیای مربیگری می‌شود.

به گزارش فوتبالی، امین قاسمی نژاد مهاجم تیم شهرخودرو خراسان در خصوص برتری تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت: ما تقریبا یک ماه و نیم است که تمرینات را به صورت جدی شروع کردیم بازیکنان باانگیزه جدیدی را هم به خدمت گرفتیم. در این مدت اردو، بازی‌های تدارکاتی خیلی خوب و تمرینات عالی را انجام دادیم. فکر می‌کنم 70_80 درصد به آمادگی و هماهنگی تیمی رسیده‌ باشیم ولی هنوز هم جا داریم تا بتوانیم به 100 درصد آمادگی دست پیدا کنیم. ما در دیدار مقابل ماشین سازی علاوه بر یک نمایش عالی و قابل قبول نسبت به نقاط قوت و ضعیف تیم حریف هم به آگاهی خوبی دست کرده بودیم. در طول هفته تمرینات مان را مناسب با این نکات برگزار کردیم تا بتوانیم در تمامی نقاط زمین تسلط بالایی داشته باشیم. ضمن مدیریت بازی احاره ندهیم آنها بتوانند به ما ضربه بزنند. در نیمه اول، بازی کاملا دست ما بود توانستیم  موقعیت‌های خیلی خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم با نتیجه 2 بر صفر به رختکن برویم. ولی معتقدم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم چرا که موقعیت کم نداشتیم. اما دقایقی در نیمه دوم کمی تمرکزمان را از دست دادیم اشتباهات تکراری انجام دادیم که باعث شد توپ‌ها را لو بدهیم. که این برای تیم حریف موقعیت ساز شد ولی در نهایت با تلاش تمامی بچه‌ها و روز خوب گلرمان توانستیم آنها را مهار کنیم دوباره سوار بازی شویم. در مجموع بازی بسیار خوبی بود. ما هم مستحق سه امتیاز آن بودیم امیدوارم که این روند خوب ادامه دار باشد بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

وی در مورد اظهارات "بیاتلو" سرمربی ماشین‌سازی در اعتراض به داوری و اینکه گفته بود شهرخودرو را تیم خوبی ندیده است گفت: آقای زمانی اولین بار بود که بازی تیم ما را قضاوت میکرد. از آنجایی که این دیدار بسیار برای ما حساس بود فکر می‌کنم که ایشان در جایگاه داور قضاوت بسیار خوبی داشتند. فکر می‌کنم آقای بیاتلو سرمربی ماشین سازی به جای زدن این حرف‌ها و اعتراض به داوری بهتر است برود در خلوت خودش چند باری بازی را مرور کند تا ببیند تیمش کجا ضعف داشته است. شاید بضاعتشان همین قدر بوده،  بهتر است او تمرکزش را روی تیم خودش بگذارند تا اینکه هفته اول مسابقات لیگ برتر بیاید این حرف‌ها بزند.

مهاجم شهرخودرو در خصوص عملکرد خوبش و قرار گرفتن در تیم منتخب هفته ادامه داد: خوشبختانه در این مدت تمرینات عالی انجام دادم از شرایط بدنی و ذهنی خوبی برخوردار هستم. از آقای رحمتی تشکر میکنم که اجازه دادند این فصل در پست مهاجم بازی کنم به خط دروازه نزدیک شوم از این اتفاق خیلی خوشحال هستم. خداراشاکرم که توانستم در اولین دیدار از لیگ بیستم جواب اعتماد مهدی رحمتی و کادر تیم شهرخودرو را به خوبی بدهم. امیدوارم که رفته رفته عملکردم بهتر شود بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم‌.

قاسمی نژاد در خصوص همکاری با "مهدی رحمتی" در پایان گفت: مهدی رحمتی 20 سال است که در سطح اول فوتبال ایران حضور دارند. او زیرنظر مربیان و در تیم‌های  بسیار بزرگی کار کرده است. سابقه بازی در تیم ملی را هم در کارنامه دارد. فکر می‌کنم اگر آقا مهدی از هر مربی یک نکته هم یاد گرفته باشد در حال حاضر مربی کاملی است. درست که او رزومه مربیگری ندارد ولی بالاخره این سابقه از یک جایی باید شروع شود و جدا از آن او تجربه بسیار خوبی دارد. خداراشکر دستیاران و کادر کناری او هم بسیار کار بلد و با تجربه هستند. به شخصه شاهدم که او شب و روز برای تیم زحمت میکشد تمام تلاشش را میکند تا همه چیز به نحو احسنت اجرا شود. مطمئنم که در حرفه مربیگری موفق خواهد بود چرا که هم استعداد و هم پشتکار قوی دارد. انشاالله که در کنار یکدیگر بتوانیم بهترین‌ها را رقم بزنیم باعث خوشحالی هواداران خوب شهرخودروخراسان باشیم. 
9697

181 نظر