رونمایی همسر کلمبیایی پیکه از «عضو جدید» خانواده

رونمایی همسر کلمبیایی پیکه از «عضو جدید» خانواده

خبرگزاری فوتبالی - شکیرا خواننده کلمبیایی و همسر پیکه که حدود 69 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد در صفحه توییترش اعلام کرد که «عضوی جدید» به خانواده اضافه شده است. پیکه و شکیرا از رابطه شان صاحب دو فرزند به نامهای میلان و ساشا هستند.

به گزارش فوتبالی، شکیرا تصویری از خودش در کنار خرگوشی سفید رنگ منتشر کرده که به نظر می رسد به تازگی تحت سرپرستی آنها قرار گرفته است. شکیرا در توضیح این تصویر نوشته است:" مکس پیکه مبارک (اسمی که برای این خرگوش انتخاب کرده اند) را به شما معرفی می کنم!"

شکیرا

پیام شکیرا با واکنش های زیادی در اینستاگرام مواجه شده است و پیام هایی نظیر "چقدر ناز است" یا "چقدر زیبا است" از سوی هواداران این خواننده برای وی سرازیر شده است. شکیرا شخصیتی بسیار اهل خانواده دارد و در شبکه های اجتماعی معمولا شرایط زندگی شخصی خود را با هوادارانش به اشتراک می گذارد.

بارسلونا در غیاب جرارد پیکه محروم توانست در مقابل یوونتوس پیروز شد. این مدافع به تازگی قرارداد خود را با بارسلونا تمدید کرد که البته بلافاصله بعد از تمدید انتقادهای تندی از جوزپ ماریا بارتومئو مدیر بارسا در مورد مدیریت ماجرای مسی داشت. به هر صورت بارتومئو استعفا داد و باید دید که پیکه، مسی و سایر بازیکنان بارسا در ادامه فصل چه خواهند کرد.

4125

467 نظر