کلوپ: مصدومیت فابینیو آخرین چیزی بود که نیاز داشتیم

کلوپ: مصدومیت فابینیو آخرین چیزی بود که نیاز داشتیم

خبرگزاری فوتبالی - یورگن کلوپ تایید کرد که مصدومیت فابینیو دقیقا آخرین چیزی بود که این تیم با توجه به شرایط دشواری که در خط دفاع دارد به آن نیاز داشت. 

به گزارش فوتبالی، فابینیو در غیاب ویرجیل فن دایک در پست دفاع میدانی به میدان می‌رفت اما در دیدار شب گذشته این تیم پس از نیم ساعت مجبور به ترک میدان شد و سرمربی لیورپول تایید کرد که به نظر می‌رسد مصدومیت او از ناحیه همسترینگ باشد و اطلاعات دقیق پس از انجام آزمایش در صبح روز چهارشنبه مشخص خواهد شد. کلوپ پس از بازی به بی تی اسپرت گفت: " این دقیقا آخرین چیزی بود که ما به آن نیاز داشتیم. می‌دانم که او حس می‌کند شرایط همسترینگش خوب نیست، او گفت می‌تواند بازی کند اما نمی‌تواند سرعت کامل داشته باشد که در این پست به کار نمی‌آمد. حالا باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت. روز چهارشنبه آزمایش‌هایی را به همراه تیم پزشکی باشگاه انجام خواهد داد و پس از آن بیشتر می‌توانیم در این باره اظهارنظر کنیم. اما البته که شرایط خوب به نظر نمی‌رسد. "

پیش از این ویرجیل فن دایک نیز در دیدار برابر اورتون از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شده بود و شاید فصل را از دست بدهد و حالا با توجه به مصدومیت فابینیو کار برای کلوپ در هفته‌های پیش رو و دیدارهای فشرده سخت خواهد شد.


1811

114 نظر