بازیکن سابق تیم ملی فرانسه: گریزمان با لباس بارسلونا فوتبال را از یاد برده!

بازیکن سابق تیم ملی فرانسه: گریزمان با لباس بارسلونا فوتبال را از یاد برده!

خبرگزاری فوتبالی – ملی‌پوش سابق تیم ملی فرانسه به انتقاد از وضعیت گریزمان در بارسلونا پرداخت و اعلام کرد او باید به فکر تغییر شرایط باشد.

به گزارش فوتبالی، شب گذشته ال کلاسیکو برگزار شد و با پیروزی تیم رئال مادرید خاتمه یافت. نکته جالب در ترکیب اولیه بارسا در این دیدار عدم حضور گریزمان بود. از زمانی که کومان به عنوان سرمربی جدید بارسا انتخاب شد انتظار می‌رفت او هم با تغییر پست و برگشت به پست اصلی‌اش بتواند به روزهای اوج برگردد اما این اتفاق رخ نداد و او حالا به یک نیمکت نشین در بارسلونا تبدیل شده است. مسئله ای که باعث واکنش بیست لیزارازو، بازیکن سابق تیم ملی فرانسه شده. او می‌گوید گریزمان دیگر فوتبال بازی کردن را به خاطر ندارد.

لیزارازو در گفت و گو با Telefoot گفته: گریزمان با پیراهن بارسلونا دیگر نمی‌داند چگونه فوتبال بازی کند. او دیگر جایگاه خودش را پیدا نمی‌کند.

افراد زیادی اعتقاد دارند گریزمان آینده خوبی در بارسلوا ندارد و حتی باید به فکر ترک بارسلونا باشد. لیزارازو در این رابطه می‌گوید: زمانی که شما در این مقطع، فوتبال خودتان را از خاطر می‌برید بهتر است تیم را ترک کنید. ۱۸ ماه گذشته است و این مسئله در ذهن او تاثیر گذاشته. شرایط فعلی برای او بسیار مورد انتقاد است.

1101

198 نظر