اقدام جالب و ناگهانی بارسلونا؛ تمدید قرارداد چهار ستون تیم

اقدام جالب و ناگهانی بارسلونا؛ تمدید قرارداد چهار ستون تیم

خبرگزاری فوتبالی - باشگاه بارسلونا تنها دقایقی بعد از بازی مقابل فرانس واروش و پیروزی مقابل تیم مجارستانی در بیانیه ای اعلام کرد که قرارداد چهار بازیکن فیکس این تیم تمدید شده است: ترشتگن 28 ساله، دی یونگ 23 ساله، لنگله 25 ساله و جرارد پیکه 33 ساله.

به گزارش فوتبالی، در فاصله ساعاتی تا جلسه مهم مدیران بارسلونا با بازیکنان برای صحبت در مورد کاهش دستمزدها به خاطر مشکلات مالی ناشی از کرونا، این خبر می تواند برای هواداران بارسا خبر مهمی باشد. ترشتگن و دی یونگ و همچنین پیانیچ و دست که به خاطر کرونا با دستمزدی کمتر از حد معمول با بارسلونا قرارداد بسته بودند، از مخالفان کاهش دستمزد بودند.

مرسوم نیست که خبر تمدید قرارداد بازیکنان در ساعات پایانی شب اعلام شود اما بارسا به خاطر این که تمرکز تیم پیش از بازی مقابل فرانس واروش به هم نخورد، این خبر را با تاخیر اعلام کرد. 

ترشتگن که تا سال 2022 با بارسلونا قرارداد داشت حالا قرارداد جدیدش را برای سه فصل بیشتر یعنی تا 2025 امضا کرده است. لنگله نیز قرارداد خود را از 2023 به 2026 رسانده و رقم فسخ قراردادش به 300 میلیون یورو رسیده است. دی یونگ که یک سال و نیم است به بارسلونا ملحق شده تا سال 2024 قرارداد داشت اما تا 2026 تمدید کرد و رقم فسخ قراردادش به 400 میلیون یورو رسید. او دستمزد بیشتری نسبت به قرارداد قبلی خود دریافت خواهد کرد. جرارد پیکه نیز تا 2022 قرارداد داشت که با قرارداد جدید تا 2024 در بارسا خواهد بود و رقم فسخ قراردادش 500 میلیون یورو خواهد بود. البته تمدید قرارداد پیکه به صورت مشروط است و باید در تعداد مشخصی بازی حضور داشته باشد تا قراردادش برای هر فصل تمدید شود که با توجه به بالا رفتن سنش تصمیمی منطقی است.

4125

190 نظر