حذف هالند از یورو 2021؛ دو میزبان هم از مسابقات باز ماندند

حذف هالند از یورو 2021؛ دو میزبان هم از مسابقات باز ماندند

خبرگزاری فوتبالی - بازیهای ملی اروپا در حالی برگزار شد که بخش قابل توجهی از بازیها مربوط به مسابقات پلی آف یورو 2021 برای مشخص شدن چهار سهمیه نهایی بودند در حالی که بازیهای دوستانه ای هم برگزار شد.

به گزارش فوتبالی، هالند و اودگارد دو ستاره نروژی دورتموند و رئال مادرید از حضور در یورو 2021 باز ماندند. میلینکوویچ ساویچ هافبک لاتزیو در این بازی هم در وقت قانونی و هم در وقت اضافه گل زد تا گل نورمان در دقیقه 88 بی اثر بماند. از سویی اسکاتلند هم در ضربات پنالتی موفق به حذف رژیم صهیونیستی شد. بدین ترتیب صربستان و اسکاتلند باید برای آخرین بازی پلی آف به مصاف هم بروند تا یکی به یورو برسد.

ایسلند و مجارستان پس از حذف کردن رومانی و مجارستان مقابل هم قرار می گیرند. از سویی ایرلند به شکل غیرمنتظره ای توسط اسلواکی حذف شد تا از غایبان سرشناس مسابقات باشد. ایرلند شمالی هم در ضربات پنالتی توانست بوسنی را حذف کند. بدین ترتیب اسلواکی و بوسنی باید برای کسب سهمیه یورو مقابل هم قرار بگیرند.گرجستان و مقدونیه شمالی نیز پس از حذف کردن بلاروس و کوزوو مقابل هم قرار خواهند گرفت. آخرین پلی آف راهیابی به یورو در روز  22 آبان برگزار خواهد شد.از سویی رومانی و ایرلند، دو تا از دوازده میزبان مسابقات یورو نیز حذف شدند و در مسابقات حاضر نخواهند شد.

در مهمترین مسابقات دوستانه انگلیس با نتیجه سه بر صفر مقابل ولز پیروز شد در حالی که بلژیک و ساحل عاجل با نتیجه یک بر یک مساوی کردند و سوئد با نتیجه دو بر یک مقابل روسیه به پیروزی دست یافت.

4125

102 نظر