باشگاه نساجی: در یکی از شهرهای استان مازندران میزبان خواهیم بود

باشگاه نساجی: در یکی از شهرهای استان مازندران میزبان خواهیم بود

خبرگزاری فوتبالی- باشگاه نساجی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد تا زمان تغییر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی به چمن طبیعی، در ورزشگاه دیگری در استان مازندران میزبان خواهد بود.

به گزارش فوتبالی و به نقل از سایت باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه با اشاره به بحث میزبانی تیم نساجی در لیگ برتر فصل آینده بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:

پیرو تماس‌های مکرر هواداران فهیم باشگاه نساجی مازندران بابت میزبانی مسابقات لیگ بیستم اعلام می‌شود حسب مصوبه هیئت مدیره باشگاه تا آماده شدن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، قادر به میزبانی نخواهیم بود. نظر به اینکه از یک سو بازی در زمینی با چنین کیفیت نامناسب چمن مصنوعی احتمال مصدومیت بازیکنان را به نحو چشمگیری افزایش داده به انضمام صراحت سازمان محترم لیگ مبنی بر ممنوعیت برگزاری بازی‌ها در این زمین و از سوی دیگر در راستای لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر بودن مسابقات به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، فرصتی برای تغییر چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی و تبدیل آن به چمن طبیعی به‌وجود آمده که حدود 10 ماه تا یک سال زمان خواهد برد، باشگاه نساجی مازندران به دنبال آن است برای فصل جدید ورزشگاه دیگری را معرفی کند.

براین اساس، به اطلاع عموم می‌رساند این باشگاه تا زمان آماده شدن زمین چمن طبیعی ورزشگاه شهید وطنی در هر ورزشگاه دیگری در استان مازندران که از چمن طبیعی برخوردار بوده و مورد تأیید سازمان لیگ باشد، آماده برگزاری مسابقات خود در لیگ بیستم خواهد بود. امید است تا با همیاری و درک متقابل بتوانیم این دوره را پشت سر گذاشته و بار دیگر در کنار هم در ورزشگاه شهید وطنی این‌بار با چمن مناسب و کیفیت قابل قبول برای نساجی تلاش کنیم.

در این راه از دوستداران این باشگاه مردمی، مسئولانی که دلسوزانه تلاش می‌کنند تا در اسرع وقت این مشکل حل شود، هوادارانی که در تمام روزهای سخت و آسان در کنار ما بودند و از کادر فنی حرفه‌ای و بازیکنان غیور این تیم مراتب قدردانی خود را اعلام می‌کنیم.


7474


18 نظر