رایولا: بالوتلی یکی از بزرگترین مهاجمان ایتالیاست و در اروپا می‌ماند

رایولا: بالوتلی یکی از بزرگترین مهاجمان ایتالیاست و در اروپا می‌ماند

خبرگزاری فوتبالی - ماریو بالوتلی همواره حاشیه های زیادی در باشگاه های مختلف داشته است، مینو رایولا، ایجنت معروف این بازیکن معتقد است که او فعلا به کشور های عربی یا لیگ آمریکا و چین نخواهد رفت و به فوتبالش در اروپا ادامه خواهد داد.

به گزارش فوتبالی، آندره آ پینامونتی به تازگی از جنوا به اینتر رفته است، رایولا وکالت این بازیکن را هم بر عهده دارد و درباره‌ی این انتقال صحبت کرد. او در گفتگو با توتومرکاتو گفت:" برای توافق میان باشگاه‌ها ، باید با آنها صحبت کنید. ما برای رشد این بازیکن جوان، هر کاری می‌کنیم."

ماریو بالوتلی فصل گذشته را در برشا توپ زده بود اما این تیم از سری آ به سری بی سقوط کرد و بدین ترتیب قرارداد بالوتلی فسخ شد و او در حال حاضر بدون تیم است. مینو رایولا معتقد است که این ملی پوش سابق تیم ملی ایتالیا، فوتبال اروپا را ترک نخواهد کرد و به لیگ های آمریکا، چین یا کشور های عربی نخواهد رفت و به باشگاهی دیگر در اروپا خواهد پیوست. رایولا گفت:" همیشه یک راه حل برای ماریو وجود دارد. او یکی از بزرگترین مهاجمان ایتالیایی است، همیشه راهکاری وجود خواهد داشت. من نگران ماریو نیستم. او در اروپا می ماند."

1470

117 نظر