نگرانی بارسلونا از جدا نشدن مدافع فرانسوی

نگرانی بارسلونا از جدا نشدن مدافع فرانسوی

خبرگزاری فوتبالی - رونالد کومان از زمانی که به بارسلونا آمده به دنبال ایجاد تغییر و تحول در این تیم است. کومان می‌خواهد ساموئل اومتیتی در این تابستان بارسلونا را ترک کند چرا که اعتقادی به او ندارد اما سران بارسلونا این نگرانی را دارند که نتوانند او را در این مدتی که باقی مانده بفروشند و این بازیکن در جمع آبی و اناری ها ماندگار شود.

به گزارش فوتبالی، با توجه با اینکه ساموئل اومتیتی دستمزد نسبتا بالایی می‌گیرد و دیگر جزئی از ترکیب اصلی بارسلونا نخواهد بود، مدیران بارسلونا به فکر فروش او هستند اما نگرانی هایی در این زمینه وجود دارد. به گفته‌ی آ اس، ساموئل اومتیتی از لیست علاقه‌مندی های پاری سن ژرمن خارج شده است و تیم های دیگر هم بعید است که بتوانند هزینه‌های مربوط به انتقال و دستمزد این بازیکن را تامین کنند و همین مسئله کار را برای جدایی او دشوار می‌کند. بارسلونا سعی می‌کند که او را وارد معامله‌ی ممفیس دیپای کند و در توافقی دو طرفه با لیون، اومتیتی را به جای بخشی از پول مهاجم هلندی به این تیم بدهد.

در حال حاضر ساموئل اومتیتی جایگاه خود را هم در بارسلونا و هم در تیم ملی فرانسه از دست داده است و کلمنت لنگله به او ترجیح داده می‌شود. بارسلونا برای فصل جدید رونالد آرائوخو را هم به لیست تیم اصلی‌اش اضافه کرده و از طرفی به دنبال اریک گارسیا، مدافع منچسترسیتی، هم هست و جایی برای ساموئل اومتیتی وجود نخواهد داشت.

1470

149 نظر