آمارهایی از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا؛ رکوردهای الهلال و عامل شکست سپاهان

آمارهایی از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا؛ رکوردهای الهلال و عامل شکست سپاهان

خبرگزاری فوتبالی- آمارهای ثبت شده از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا نشان می‌دهد که الهلال عربستان توانسته بیشترین پیروزی متوالی را به نام خود ثبت کند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا روزهای دوشنبه و سه‌شنبه با برگزاری دیدارهای چهار گروه منطقه غرب برگزار شد که آمارهای ثبت شده در این هفته جالب توجه است.

تیم الهلال برای اولین بار در تاریخ خود در 5 بازی متوالی در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شده است. این  همچنین طولانی‌ترین رکورد پیروز شدن یک تیم در این مسابقات است.

العین با تساوی 3-3 مقابل السد، رکورد پیروز نشدن در لیگ قهرمانان آسیا را افزایش داد. آنها در 11 بازی (8 شکست و 3 تساوی) پیروز نشده‌اند و رکورد خود را طولانی‌تر کردند، هر چند العین به بدترین روند خود در لیگ قهرمانان که 5 شکست متوالی بود، پایان داد.
 
تساوی 3-3 السد مقابل العین پر گل‌ترین تساوی تاریخ السد در لیگ قهرمانان آسیا بود. این نتیجه در کنار دیدار شانگهای SIPG مقابل FC سیدنی در آوریل 2019 (3-3) نیز پر گل‌ترین تساوی در این رقابت‌ها بود.
 
سانتی کازورلا، بازیکن السد در اولین بازی خود و با اولین شوت خود در لیگ قهرمانان آسیا به گل رسید.

عبدالرزاق حمدالله، بازیکن النصر اکنون در هفت حضور متوالی در لیگ قهرمانان آسیا 8 گل به ثمر رسانده است. از سال 2013 (کمپانی Opta از سال 2013 شروع به ثبت آمارها کرده است)، فقط هالک توانسته در دیدارهای متوالی بیشترین گلزنی را داشته باشد. (9 گل با شانگهای SIPG در سال 2017)

عبدالرزاق حمدالله اکنون با به ثمر رساندن 4 گل، بهترین گلزن لیگ قهرمانان آسیا در سال 2020 است. او 4 گل خود را فقط با 5 ضربه (شوت) به ثمر رسانده است. حمدالله در دیدار مقابل سپاهان، برای اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی 2 گل به ثمر رساند.


6641

52 نظر