ابراهیمی: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد

ابراهیمی: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد

خبرگزاری فوتبالی- بازیکن فصل گذشته تیم تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: رحمان رضایی با آبروی من بازی کرد و حاضر نیستم با این مربی کار کنم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، حسین ابراهیمی در خصوص عقد قرارداد با ذوب‌آهن و حاشیه‌هایی که در این باره ایجاد شده است، گفت: در لیست مورد نظر رضایی قرار داشتم و حتی می‌توانم ثابت کنم چه افرادی به من زنگ زدند و این پیشنهاد را دادند که به ذوب‌آهن بیایم. در مورد مسائل مالی هم با رضایی صحبت کردم که ایشان گفتند پیشنهادم بالا است و هر دو طرف نظرمان را گفتیم. در نهایت هم باشگاه برای من بلیت گرفت تا برای عقد قرارداد به اصفهان بروم. نمی‌دانم چه تقصیری دارم که با آبرویم بازی شده است.

وی ادامه داد: با آقای جمشیدی سخنگوی باشگاه، صحبت کردم و ایشان گفتند که با هماهنگی سرمربی قرار است قرارداد امضا کنیم. رضایی در صحبتی که با من داشت گفت که با شما مشکلی ندارم و مشکل من با باشگاه است که باید یکسری چیزها هماهنگ شود. من هم گفتم اگر با من مشکل ندارید چرا این موضوع را عنوان کردید که حسین ابراهیمی را نمی‌خواهید و این موضوع حتی به رسانه‌ها کشیده شد. سیزده، چهارده سال است که در لیگ بازی می‌کنم ولی تا حالا این اتفاقات برای من رخ نداده بود. متاسفانه سرمربی ذوب‌آهن با آبروی من بازی کرد و دیگر دوست ندارم با این تیم همکاری کنم.

ابراهیمی در پاسخ به این پرسش که «آیا خواهان فسخ قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن شده است؟» تصریح کرد: بله، من به صورت مکتوب به باشگاه گفتم که حاضر به همکاری نیستم و آنها هم قول دادند که این قرارداد فسخ شود. حاضر نیستم با فردی که امروز می‌گوید تو را می‌خواهم و فردا حرف دیگری می‌زند کار کنم. چند پیشنهاد هم دارم و به زودی تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد. اینکه باشگاه و سرمربی با هم اختلاف دارند یا ناهماهنگ هستند به من ارتباطی پیدا نمی‌کند.

وی حرف‌هایش خاطرنشان کرد: در فوتبال همیشه بازیکن و سرمربی در مورد مسائل فنی صحبت می‌کنند و اگر توافق حاصل شد، بازیکن به باشگاه می‌رود تا در خصوص مسائل مالی صحبت کند. تعیین مبلغ قرارداد در حوزه اختیارات سرمربی نیست. از هواداران باشگاه ذوب‌آهن هم تشکر می‌کنم و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

7474