یازده بازیکن با گل‌گهر تمدید کردند/ مدیران باشگاه مشغول مذاکره با موسوی و منشا

یازده بازیکن با گل‌گهر تمدید کردند/ مدیران باشگاه مشغول مذاکره با موسوی و منشا

خبرگزاری فوتبالی- تعدادی از بازیکنان گل‌گهر با تمدید قراردادشان در این تیم ماندنی شدند.

به گزارش فوتبالی و به نقل از فارس، تیم گل‌گهر با نظر امیرقلعه‌نویی محمدمیری، علیرضا علیزاده و علی اصغر عاشوری را به عنوان بازیکنان ورودی در فصل جدید فوتبال ایران جذب کرد.

از طرفی یوسف وکیا، مهردادبشاگردی، حسام پورهاشم، علی قربانخانی، رضا محمودآبادی، مهران گلزاری، امین پورعلی، رضا علیاری، یونس شاکری، سجادآشوری، بهنام برزای، بازیکنانی هستند که قرادادشان را با تیم سیرجانی تمدید کردند تا در لیگ بیستم نیز برای این تیم توپ بزنند.

در این بین یونس شاکری که به عنوان بازیکن قرضی برای نیم فصل به گل‌گهر آمده بود با گرفتن رضایتنامه از باشگاه شهرخودرو قراردادش را به صورت دائمی با تیم سیرجان تمدید کرد.

علیرضا ابراهیمی، میلاد کمندانی، پیمان رنجبری و احمدرضا زنده‌روح بازیکنانی هستند که با گل‌گهر قرارداد دارند و مشکلی برای ادامه همکاری آن‌ها نیست.

احمد موسوی مدافع راست گل‌گهر که قراردادش به اتمام رسیده، چند پیشنهاد لیگ برتری دارد و حتی شب گذشته نیز با مدیران استقلال مذاکره کرد. با این حال مدیران باشگاه گل‌گهر مشغول مذاکره با این بازیکن هستند تا او را در سیرجان حفظ کنند.

ضمن اینکه گادوین منشا نیز وضعیتی مشابه موسوی دارد. این مهاجم نیجریه‌ای که گفته می‌شود مورد توجه امیرقلعه‌نویی قرار دارد، قراردادش با گل‌گهر به اتمام رسیده و در حال حاضر نیز خارج از کشور اقامت دارد. به همین خاطر باشگاه گل‌گهر مذاکراتی را با این بازیکن برای تمدید قراردادش انجام داده است.


6641

34 نظر