گرامی: سایپا را انتخاب کردم تا آرامش داشته باشم

گرامی: سایپا را انتخاب کردم تا آرامش داشته باشم

خبرگزاری فوتبالی- مدافع جدید تیم فوتبال سایپا گفت: این تیم را انتخاب کردم تا آرامش داشته باشم و امیدوارم فصل خوبی را پشت‌سر بگذارم.

به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، فریبرز گرامی در خصوص پیوستن به سایپا گفت: در نیم‌فصل سال گذشته هم از این تیم پیشنهاد داشتم ولی شرایط برای جدایی‌ام فراهم نشد. کادر فنی سایپا برای فصل آینده هم نسبت به من لطف داشت و در نهایت با پیشنهاد آنها و قطعی شدن ماندن صادقی، تصمیم گرفتم به این تیم بیایم. از لحاظ مالی پیشنهادهای بهتری نسبت به سایپا داشتم ولی این تیم بی‌حاشیه را انتخاب کردم تا آرامش داشته باشم.

وی در ارتباط با عملکرد ناموفق سایپا در فصل گذشته تاکید کرد: سایپا فصل قبل دست به جوانگرایی زد ولی برای فصل جدید تجربه و انگیزه آنها بالاتر خواهد بود. مطمئنا سایپا در فصل آینده تیم بهتری خواهد بود و تلاش می‌کنیم نتایج خوبی بگیریم.

گرامی که هنوز طلبش را از پارس‌جنوبی دریافت نکرده است، در این خصوص اظهار داشت: بابت فصل گذشته حدود 40 درصد و بابت دو فصل پیش 30 درصد طلب دارم. با آقای رضاییان هم تماس گرفتم ولی پاسخی نداد. اگر طلبم را ندهند مجبور می‌شوم از این باشگاه شکایت کنم.


6641

25 نظر