تلاش منچستریونایتد برای جذب مدافع چپ رئال مادرید

تلاش منچستریونایتد برای جذب مدافع چپ رئال مادرید

خبرگزاری فوتبالی - منچستریونایتد پس از قرار گرفتن در رتبه سوم لیگ انگلیس و اتمام فصل با حضور در نیمه نهایی لیگ اروپا با انگیزه بالایی فصل جدید را آغاز می کند. 

به گزارش فوتبالی، سولشر سرمربی نروژی منچستریونایتد از مدیران تیمش خواسته تا ترکیب تیم را برای فصل آینده با توجه به حضور در لیگ قهرمانان اروپا تقویت کنند. دونی فن ده بیک هافبک هلندی آژاکس شاخس ترین چهره ایست که خریده شده است و یونایتد شرایط جذب گریلیش را هم دنبال می کند. اما اخیرا دفاع چپ رئال مادرید هم در لیست خرید شیاطین سرخ قرار گرفته است.

نشریه آس گزارش داده است که سرجیو رگیلون در حال حاضر اصلی ترین گزینه منچستریونایتد برای خرید در پست دفاع چپ است. این بازیکن فصل گذشته به صورت قرضی به سویا رفته بود که 38 بازی انجام داد. رئال مادرید با داشتن فرلاند مندی و مارسلو در پست دفاع چپ چاره ای جز فروش این بازیکن 23 ساله ندارد. بدین ترتیب رگیلون که در لیست تیم ملی اسپانیا هم قرار گرفته باید مقصد جدیدی برای خود پیدا کند. رگیلون در سایت ترانسفرمارکت 25 میلیون یورو ارزش دارد و شیاطین سرخ می خواهند با همین مبلغ او را به خدمت بگیرند. رگیلون فصل درخشانی داشت و در قهرمانی سویا در لیگ اروپا نقش مهمی ایفا کرد.  منچستریونایتد از جذب این بازیکن استقبال کرده است. البته رئال مادرید در نظر دارد که بند بازخرید در قرارداد وی قرار بدهد تا این بازیکن شانس حضور در رئال مادرید را در آینده داشته باشد.

4125