دروازه بان سابق بارسلونا انتقالش به بتیس را تایید کرد

دروازه بان سابق بارسلونا انتقالش به بتیس را تایید کرد

خبرگزاری فوتبالی - کلودیو براوو دروازه بان شیلیایی که تجربه حضور در بارسلونا و منچسترسیتی را دارد، امروز تصویری از خودش در یک کلینیک منتشتر کرد که ماسک زده بود و به نظر می رسید که در حال سپری کردن تست پزشکی قبل از پیوستن به رئال بتیس است. بدین ترتیب این دروازه بان پس از چندین سال قرار است که دوباره به لالیگا برگردد.

به گزارش فوتبالی، براوو از خودش در مقابل یک آینه سلفی گرفته است و نوشته است که این عکس را با قلب سبز گرفته است تا بدین ترتیب نشان بدهد که با اطمینان می خواهد به بنیتو ویامارین برود و فصل جدید را در باشگاه بتیس سپری کند.

به نظر می رسد که بتیس به زودی خبر خرید کلودیو براوو را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. مانوئل پلگرینی سرمربی شیلیایی یکی از حامیان جدی خرید هموطنش بوده است و بدین ترتیب براوو به اردوی پیش فصل تیم آندلوسی در ماربیا ملحق خواهد شد. از سویی بتیس در تلاش است تا خرید یک مدافع میانی را نهایی کند که شایعاتی در مورد تمایلشان به جذب ویکتور رویز کاتالان هم مطرح است. از طرفی دنی سبایوس هافبک آندلوسی رئال مادرید که فصل گذشته در ارسنال بازی می کرد هم در حال حاضر مورد توجه بتیس قرار دارد و شاید به تیم سابق خود بازگردد.

4125