حذف پیامهای حمایتی از آرسنال توسط خرید جدید تاتنهام

حذف پیامهای حمایتی از آرسنال توسط خرید جدید تاتنهام

خبرگزاری فوتبالی - تاتنهام خرید مت دوهرتی مدافع ولورهمپتون را رسمی کرد. این مدافع راست 28 ساله ایرلندی قراردادی چهار ساله را با تیم لندنی امضا کرد. تاتنهام برای جذب این مدافع که در فصل گذشته در لیگ انگلیس چهار گل و سه پاس گل ثبت کرده بود، پانزده میلیون پوند هزینه کرد.

به گزارش فوتبالی، دوهرتی در مورد انتقال خود به تاتنهام گفت:" افتخار می کنم که به چنین باشگاه بزرگی ملحق شدم. بهترین استادیوم جهان و بهترین زمین تمرین دنیا را دارند. وقتی خبر پیشنهادشان رسید، تردیدی نداشتم."

مدافع 28 ساله سومین خرید تابستانی تاتنهام پس از پیر امیل هویبیرگ و جو هارت است. اما نکته جنجالی در مورد این بازیکن این است که او از بچگی طرفدار دوآتشه آرسنال یعنی دشمن سنتی تاتنهام بوده است. در حقیقت دوهرتی توییت های زیادی در حمایت از آرسنال منتشر کرده بود که پس از پیوستن به تاتنهام مجبور شده توییت هایش را پاک کند. 

این مدافع راست در پیامی در فصل 13-2012 در توییتر نوشته بود:" من تا همیشه، همیشه و همیشه عاشق آرسنال هستم. من طرفدار دوآتشه آرسنال هستم." البته تاتنهامی ها نه تنها این ماجرا را کتمان نکردند بلکه در بخشی از ویدیوی اعلام خبر خرید دوهرتی از این کلیپ استفاده کردند. در این کلیپ، دوهرتی به دوربین نگاه می کند و تک تک توییت هایش در حمایت از آرسنال را پاک می کند و در پایان کلیپ با افتخار به آرم باشگاه تاتنهام اشاره می کند و لبخند می زند.

دوهرتی پیش از این نیز افشا کرده بود که در کودکی همیشه در کریسمس از اعضای خانواده اش می خواسته تا پیراهن آرسنال را به او کادو بدهند!

4125