ادعای عجیب لاورن: برای گرفتن انتقام صلاح با آرنج راموس را زدم

ادعای عجیب لاورن: برای گرفتن انتقام صلاح با آرنج راموس را زدم

خبرگزاری فوتبالی - دژان لاورن، ستاره سابق لیورپول، تایید کرد که برای گرفتن انتقام مجمد صلاح در فینال لیگ قهرمانان 2018 اقدام به ضربه زدن با آرنج به سرجیو راموس کرده است. 

به گزارش فوتبالی، یورگن کلوپ موفق شد در سال 2018 تیمش را به فینال کیف و برابر رئال مادرید برساند. رئالی‌ها در این بازی برای سیزدهمین بار جام قهرمانی اروپا را بالای سر بردند و با نتیجه 1 - 3 به پیروزی رسیدند، کریم بنزما و گرت بیل دو گل تیمشان را در برابر تک گل سادیو مانه به ثمر رساندند. این اتفاق در حالی رخ داد که کاپیتان رئال مادرید در نیمه اول روی یک صحنه با خطا روی محمد صلاح باعث مصدومیت این بازیکن از ناحیه کتف و بیرون رفتنش از میدان شد. چند ماه بعد، لاورن به همراه تیم ملی کرواسی برابر اسپانیا و راموس قرار گرفت و موفق به پیروزی 2 - 3 شد. این مدافع 31 ساله در آن بازی با آرنج ضربه‌ای به راموس زد که به همین دلیل یک بازی محروم شد. 

این بازیکن که حالا به زنیت سن پترزبورگ پیوسته تایید کرد که حرکتش از روی عمد بوده و به یک شبکه تلویزیونی مصری گفت: " آیا پس از مصدومیت صلاح توسط راموس از قصد به او ضربه زدم؟ بله، این ممکن است. لوکا مودریچ سعی کرد تنش بین من و راموس را کم کند و ما با تیم ملی کرواسی برابر اسپانیا قرار گرفته بودیم. من از روی عمد با آرنجم به او ضربه زدم و گفتم که حالا مساوی شدیم. من به عنوان یک بازیکن برای او و کاری که برای تیمش می‌کند احترام قائل هستم. او قهرمانی‌های زیادی دارد اما از سوی دیگر بعضی رفتارها را انجام می‌دهد که آنها را دوست ندارم و به بازیکنان ضربه می‌زند. نمی‌خواهم قضیه را بزرگ کنم اما فکر می‌کنم او از قصد دوست من را مصدوم کرد بنابراین باید تاوانش را می‌داد. ما پیش از خروج صلاح از بازی بسیار بهتر از رئال مادرید بودیم. پس از خروج او بود که آنها به ما مسلط شدند. "


1811

286 نظر