تیپ جالب بکام به یاد سریال جنایی دهه 80 میلادی

تیپ جالب بکام به یاد سریال جنایی دهه 80 میلادی

خبرگزاری فوتبالی - دیوید بکام یکی از آن بازیکنانی است که چه در دوران فوتبال و چه حالا که سالهاست بازنشسته شده همیشه توجهات زیادی را جلب کرده است و حالا انتشار یک تصویر جالب از او در اینستاگرام جلب توجه کرده است.

به گزارش فوتبالی، بکام که در ماه های اخیر با خرید باشگاه اینتر میامی در لیگ فوتبال آمریکا مورد توجه قرار گرفته است، این روزها زندگی خود را در شهر فلوریدا می گذراند. بکام در برنامه جمعه شبکه CBS با اجرای جیمز کوردن شرکت می کند.  یکی از تصاویر جالبی که در صفحه این برنامه برای اعلام حضور بکام منتشر شده مربوط به تیپی است که دیوید در کنار کوردن انتخاب کرده است : کت و شلوار سفید با عینک آفتابی و مدل موهای دهه هشتاد میلادی که با الگو گرفتن از سریال جنایی "میامی وایس" این تیپ انتخاب شده است. بکام در توصیف این تصویر نوشته است:" ایستگاه بعدی، میامی."

به نظر می رسد که بکام با وجود آن که سالهاست فوتبال را کنار گذاشته اما همچنان آمادگی بدنی خود را حفظ کرده است. خانواده بکام قرار است که برای ادامه زندگی شهر میامی را انتخاب کنند چرا که دیوید می خواهد به همراه تیم اینتر میامی در لیگ فوتبال آمریکا درخشان و موفق ظاهر شود و بتواند در حوزه ریاست موفق باشد.

4125

166 نظر