کریمی تعلل کند، استقلال جانشین پیدا می کند

کریمی تعلل کند، استقلال جانشین پیدا می کند

خبرگزاری فوتبالی- اولویت استقلال در خط هافبک تمدید قرارداد با علی کریمی است اما در صورتی که او تعلل کند استقلال با گزینه های دیگر وارد مذاکره می شود.

به گزارش فوتبالی، باشگاه استقلال  تمدید قرارداد با علی کریمی را در اولویت های خود قرار داده است. اما در صورتی که کریمی در تمدید قرارداد تعلل کند، آبی ها به گزینه های دیگر فکر می کنند.

هدف استقلال این است که برای فصل جدید قرار داد بازیکنان خود را در اسرع وقت تمدید کند تا زودتر تیم خود برای فصل جدید را ببندد اما سال گذشته کریمی یکی از آخرین نفراتی بود که قرارداد خود را تمدید کرد و در اصل بعد از منتفی شدن لژیونری این بازیکن او قراردادش را با استقلال تمدید کرد. اما در فصل جدید داستان فرق می کند و استقلالی ها به دنبال این هستند تا زودتر قرارداد کریمی را تمدید کنند با این حال در صورتی که کریمی تمدید قرارداد خود را باز هم به تعویق بیاندازد، باشگاه استقلال ۳ گزینه را برای خط هافبک خود دارد.

امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی و رضا اسدی بازیکنانی هستند که استقلال در صورت عدم تمدید قرارداد کریمی به دنبال امضای قرارداد با آن ها خواهد بود.

قرار داد ابراهیمی به اتمام رسیده و او بی تمایل به بازگشت ایران نیست. عزت اللهی و رضا اسدی نیز از دیگر بازیکنانی هستند که می توانند جانشین کریمی در استقلال باشند.

با این حال باشگاه استقلال اولویت خود را اول تمدید قرارداد با کریمی در سریع ترین زمان قرار داده که در صورت تعلل این بازیکن و عدم تمایلش به تمدید این نفرات در خط هافبک استقلال جانشین او در مذاکره خواهند شد.


4040

202 نظر