دفاع راست سابق یوونتوس رسما اعلام بازنشستگی کرد

دفاع راست سابق یوونتوس رسما اعلام بازنشستگی کرد

خبرگزاری فوتبالی - استفان لیش اشتاینر، مدافع راست سوئیسی سابق یوونتوس، رسما اعلام بازنشستگی کرده و کفش هایش را آویخت. او در پست هافبک راست و وینگر راست هم مورد استفاده قرار می‌گرفت.

به گزارش فوتبالی، استفان لیش اشتاینر، بازیکن سابق لاتزیو، یوونتوس و آرسنال در سن 36 سالگی از فوتبال بازنشسته شد. کاپیتان سابق تیم ملی سوئیس پس از یک فصل حضور در آگزبورگ در بوندس لیگا، بازنشستگی خود از فوتبال را رسما اعلام کرد تا فصل 2019/20 آخرین فصل فوتبالیِ او باشد. این مدافع 10 سال را در سری آ گذراند، او ابتدا در لاتزیو موفق شد تا جام حذفی ایتالیا و سوپر جام ایتالیا را بدست آورد و پس از آن راهی یوونتوس شد و بین سال های 2011 تا 2018 در جمع بیانکونری ها توپ می‌زد. او دوران موفقی را در لیگ ایتالیا با تیم تورینی داشت.

لیش اشتاینر در یوونتوس، 7 اسکودتو، 4 کوپا ایتالیا و 3 سوپر جام ایتالیا کسب کرد و پس از آن در سال 2018 راهی آرسنال شد و به مدت یک فصل در تیم لندنی بود. او فصل آخر فوتبالش را در آگسبورگ گذراند. این بازیکن 108 بار برای تیم ملی سوئیس به میدان رفته بود. او سابقه‌ی حضور در سه جام جهانی و دو جام ملت های اروپا را در کارنامه‌ی خود دارد.

1470

66 نظر