سوال عجیب پسر ستین از گاوها: بارسلونا قهرمان اروپا می‌شود؟

سوال عجیب پسر ستین از گاوها: بارسلونا قهرمان اروپا می‌شود؟

خبرگزاری فوتبالی - لارو پسر کیکه ستین سرمربی بارسلونا ویدیوی عجیبی از گاوهای خانواده منتشر کرده است. در این ویدیو، لارو از گاوها می پرسد که آیا بارسلونا می تواند قهرمان اروپا شود و بعد از آن که گاوها صدا در می آورند، پسر سرمربی بارسلونا می گوید که پاسخ آنها مثبت بوده است!

به گزارش فوتبالی، بارسلونا روز جمعه باید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ برود تا برای کسب ششمین قهرمانی اروپایی تلاش کند. کیکه ستین می داند که قهرمانی اروپا می تواند ماندنش در بارسلونا را تضمین کند اما در صورت حذف، اخراجش دور از انتظار نخواهد بود. 

کیکه ستین سرمربی بارسلونا علاقه زیادی به مزرعه و حیواناتش دارد. او در روز مراسم معارفه اش گفت که روز قبلش در کنار گاو هایش بوده است و یک روز بعد به تمرین بارسلونا رفته است تا نشان بدهد که زندگی پستی و بلندی هایی دارد. در آن زمان خیلی ها تصور می کردند که ستین به شوخی این حرف را زده و بعید است که گاوداری کند اما به نظر می رسد که ماجرا کاملا جدی است و خانواده ستین این روزها و به دور از سرمربی بارسلونا در حال مراقبت از گاوهایشان هستند. البته ستین چند ماه پیش هم گفته بود که دوست دارد قهرمان اروپا شود و این جام را در کنار گاوهایش جشن بگیرد!

به هر صورت بارسلونا باید جمعه در حالی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل بایرن مونیخ قرار بگیرد که صعود به نیمه نهایی برای نجات فصلشان اهمیت بسیار بالایی دارد.

4125

789 نظر