تراژدی احتمالی برای بارسلونا؛ کوتینیو بارسا را حذف کند!

تراژدی احتمالی برای بارسلونا؛ کوتینیو بارسا را حذف کند!

خبرگزاری فوتبالی – ممکن است درخشش کوتینیو در پیراهن بایرن موجب حذف بارسلونا شود.

به گزارش فوتبالی، بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بایرن مونیخ خواهد رفت. دیداری که جمعه شب در لیسبون برگزار می‌شود.

مهم‌ترین نکته در بازی بایرن مونیخ و بارسلونا تقابل فیلیپ کویتینو با باشگاه سابقش است. او با امید فراوانی لیورپول را به مقصد بارسلونا ترک کرد اما نتوانست در جمع کاتالان‌ها بدرخشد و به هر نحوی شده در نهایت جمع بارسلونایی‌ها را ترک کرد. او با توجه به قیمت بالایش مشتری چندانی برای خرید پیدا نکرد و به همین دلیل به بایرن قرض داده شد. حالا تقابل او با بارسلونا می‌تواند برای خود او انگیزه فراوانی ایجاد کند.

کوتینیو در دیدار بایرن مقابل چلسی نزدیک به یک ساعت در ترکیب اصلی بازی کرد و با احتمال زیادی در دیدار مقابل بارسلونا هم در ترکیب حضور خواهد داشت. یکی از بدترین اتفاقات برای بارسا در آن بازی می‌تواند حذف شدن با درخشش کوتینیو باشد و اینکه ممکن است حتی این تراژدی با گلزنی او کامل شود!

نکته جالب این جاست در اسپانیا بندی در قراردادها وجود دارد که می‌تواند از حضور بازیکنان قرضی در بازی مقابل تیمشان جلوگیری کند اما یوفا اجازه استفاده چنین بندی را در اروپا نمی‌دهد. حال باید دید کوتینیو با درخشش خود آینه دق بارسایی‌ها خواهد شد یا خیر.

1101

453 نظر