نقشه نهایی منچستریونایتد برای جانشینی دخیا مشخص شد

نقشه نهایی منچستریونایتد برای جانشینی دخیا مشخص شد

خبرگزاری فوتبالی - داوید دخیا دروازه بان اسپانیایی شرایط مشکلی در شهر منچستر دارد. این دروازه بان اسپانیایی عملکرد جالبی نداشت و حالا گفته می شود که جدایی وی دور از انتظار نیست. حالا گفته می شود که منچستریونایتد برنامه خود برای جانشینی وی را مشخص کرده است که به نظر می رسد دین هندرسون گزینه اصلی  خواهد بود.

به گزارش فوتبالی، دروازه بان انگلیسی به صورت قرضی امسال به شفیلد رفت و عملکرد درخشانی از خود ارائه داد. دیلی میل گزارش داده است که منچستریونایتد با نقشه ویژه ای می خواهند هندرسون را برگرداند. شیاطین سرخ در نظر دارند که قرارداد هندرسون را تمدید کنند اما این دروازه بان یک سال دیگر در شفیلد بماند اما در فصل 22-21 به عنوان دروازه بان فیکس به اولدترافورد برگردد. بدین ترتیب داوید دخیا دروازه بان اسپانیایی آخرین فصل خود را به عنوان دروازه بان فیکس منچستریونایتد پیش رو خواهد داشت.

دخیا مجموعا 38 بازی در لیگ برتر انگلیس انجام داد که سیزده بار کلین شیت کرد و 36 گل دریافت کرد اما اشتباهات فاحشی در برخی بازیها داشت. در لیگ اروپا اما رومرو دروازه بان اصلی است. برای فصل بعد اما منچستریونایتد در لیگ قهرمانان حضور دارد و احتمالا دخیا در هر دو تورنمنت بزرگ می تواند اثرگذار باشد.

4125

93 نظر