منظور صحبت های یحیی؛ انگیزه یا مشکلات مالی؟

منظور صحبت های یحیی؛ انگیزه یا مشکلات مالی؟

خبرگزاری فوتبالی- قهرمان لیگ نوزدهم در شب جشن قهرمانی از عهده ذوب‌آهن برنیامد و روند شکست ‌ناپذیری این تیم با پیروزی سبزپوشان اصفهانی قطع شد تا پرسپولیس نتواند به رکورد طولانی‌ترین شکست ‌ناپذیری تاریخ لیگ برتر که در اختیار سپاهان است دست یابد. 

به گزارش فوتبالی، یحیی گل محمدی که از ابتدای نیم‌فصل دوم سکان هدایت پرسپولیس را به دست گرفته بود و رنگ باخت را به خود ندیده بود، اما ذوب‌آهن تیمی که آخرین بار در زمان سرمربیگری یحیی در این تیم موفق شده بود پرسپولیس را در تهران شکست دهد، این ‌بار تیم قرمزپوشان پایتخت را در شب جشن قهرمانی شکست داد.

 شکستی که البته یحیی آن را نتیجه بی‌انگیزگی شاگرانش بعد از قهرمانی دانست و درگفت و گو با محمد حسین میثاقی اعلام کرد: از نتیجه راضی نیستم، اما نگه داشتن انگیزه‌ها واقعاً سخت است.

صحبت های یحیی گل محمدی شاید در برداشت اول ساده به نظر برسد اما قطعا پشت پرده های خاص خود را دارد.  منظور سرمربی سرخپوشان تنها به انگیزه شاگردانش بعد از قهرمانی برنمی‌گردد بلکه مشکلات مالی پرسپولیس، عدم پرداخت مطالبات بازیکنانی که موفق به کسب قهرمانی شده‌اند، تقاضای سرپرست باشگاه از 7 بازیکن اصلی این تیم برای بخشیدن 40 درصد مبلغ قرارداد و همچنین ماجرای طلب برانکو از جمله مواردی است که در قطع شدن روند شکست‌ناپذیری سرخپوشان تأثیر مستقیم داشته و مدنظر سرمربی قهرمان لیگ در صحبت هایش است که باعث شد تا پرسپولیس بعد از ۲۶۰ روز بار دیگر طعم تلخ شکست را بچشد و پنجمین باخت این فصل خود را در شب جشن قهرمانی متحمل شود.

7655

47 نظر