جمشیدی: باید الان برای کسب سهمیه می‌جنگیدیم نه برای بقا

جمشیدی: باید الان برای کسب سهمیه می‌جنگیدیم نه برای بقا

خبرگزاری فوتبالی- سرپرست باشگاه ذوب‌آهن اصفهان به هواداران این تیم اطمینان داد که تیم‌شان در لیگ برتر می‌ماند. 

به گزارش فوتبالی و به نقل از میزان، احمد جمشیدی در خصوص پیروزی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مقابل پرسپولیس، اظهار داشت: همانطور که پیش از این هم گفته‌ بودم، جایگاه فعلی که ذوب‌آهن در آن قرار داد حق ما نیست. ما از نظر کیفی تیمی هستیم که باید الان برای کسب سهمیه می‌جنگیدیم نه برای بقا.

وی افزود: با این حال به خاطر اتفاقاتی متفاوتی که در طول فصل خصوصا در بحث داوری‌ها پیش آمد، باعث شد تا الان اینجای جدول باشیم. شب گذشته موفق شدیم یک بازی منطقی مقابل قهرمانی ایران انجام دهیم و در بازی که پرسپولیس خود را برای برگزاری جشن قهرمانی آماده می‌کرد، این تیم را شکست دهیم. بازی بسیار سنگینی بود و خیلی خوشحالیم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

سرپرست باشگاه ذوب‌آهن اصفهان درباره اینکه آیا می‌تواند به هواداران این تیم قولی برای بقا در لیگ برتر بدهد یا خیر، تصریح کرد: شک نکنید که ذوب‌آهن در لیگ برتر می‌ماند. من از همینجا قول می‌دهم که تیم می‌ماند و هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. با وجود اینکه ما در دو بازی قبلی مقابل نفت مسجدسلیمان و ماشین‌سازی تبریز شش امتیاز مهم را از دست دادیم، اما مطمئن هستم که در لیگ می‌مانیم. امیدوارم با نظارت بیشتر روی داوری‌ها هیچ مشکلی در دو هفته پایانی لیگ پیش نیاید و همه به حق خود برسند.


6641

19 نظر