چلسی هم به جمع مشتریان دفاع چپ رئال پیوست

چلسی هم به جمع مشتریان دفاع چپ رئال پیوست

خبرگزاری فوتبالی - چلسی به دنبال خرید سرخیو رگیلون، مدافع چپ اسپانیایی رئال مادرید که فصل گذشته در سویا عملکرد خوبی داشت، است. پیش از این اورتون هم به جذب این بازیکن علاقه نشان داده بود.

به گزارش فوتبالی، به گفته‌ی اسکای اسپورت، هفته گذشته اورتون مبلغ 18 میلیون پوند را برای خرید این محصول آکادمی رئال مادرید پیشنهاد داد. بازیکنی که در این فصل عملکرد بسیار خوبی در سویا داشت و به آن ها کمک کرد تا در جایگاه چهارم قرار بگیرند و بتوانند سهمیه‌ی لیگ قهرمانان اروپا را بدست بیاورند. در حال حاضر، چلسی علاقه خود را به رگیلون نشان داده است و انتظار می رود که پیشنهادی فراتر از پیشنهاد 18 میلیون پوندی اورتون به رئال مادرید بدهد. فرانک لمپارد به دنبال تقویت پست دفاع چپ تیمِ خود است و مارکوس آلونسو و امرسون پالمیری انتظارات مربی چلسی را برآورده نکرده اند.

هر چند که باشگاه سویا همچنان تمایل دارد که سرجیو رگیلون را برای یک فصل دیگر نگه دارد، اما می‌داند که عملکرد او باعث شده تا مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار بگیرد. رئال مادرید در حال حاضر مارسلو و فرلاند مندی را در پست دفاع چپ دارد، دو بازیکنی که هر دو عملکرد خوبی داشته‌اند و بعید است که رئال مادرید برای فصل آینده نیاز به بازیکن دیگری برای پست دفاع چپ داشته باشد.

1470

186 نظر