مصدومیت در عملکرد قایدی تاثیرگذار بوده است؟+(عکس)

مصدومیت در عملکرد قایدی تاثیرگذار بوده است؟+(عکس)
خبرگزاری فوتبالی- مهدی قایدی ستاره نیم فصل اول استقلال بعد از شیوع ویروس کرونا در نیم فصل دوم لیگ برتر عملکرد خوبی نداشته است.

به گزارش فوتبالی، قایدی مهاجم ریز نقش آبی ها که در لیگ نوزدهم با شیخ دیاباته یک زوج رویایی را تشکیل داده بود با روزهای آرمانی خود در نیم فصل اول فاصله گرفته است.

قایدی بعد از شروع دوباره مسابقات در 7 بازی اخیر گل یا پاس گلی را به اسم خود ثبت نکرده و فقط در بازی با نساجی یک پنالتی را از علی اصغر عاشوری هافبک این تیم گرفت.

بعد از بازی با نساجی مهدی قایدی در زانوی پای چپ خود احساس درد کرد تا زیر نظر کادر پزشکی استقلال به فیزیوتراپی مشغول شد و در بازی معوقه با پارس جنوبی جم کار را از روی نیمکت ذخیره ها آغاز کرد و در دقیقه 79 وارد زمین شد و در همان دقایق کوتاه چند موقعیت خوب گلزنی را از دست داد.

قایدی شنبه شب در بازی با سپاهان در ترکیب اصلی استقلال قرار گرفت اما بازهم درخشش همیشه را نداشت و در دقیقه 49 از زمین مسابقه خارج شد.

قایدی که در هنگام تعویض کمی مصدوم نشان می داد وقتی جوراب خود را پایین آورد مشخص شد زانوی او با چسب تیپ مهار شده تا مشخص شود مصدومیت او به طور کامل بر طرف نشده است.

قایدی بعد از تعویض در بازی با سپاهان کمی احساسی شد و فرهاد مجیدی سرمربی استقلال او را در آغوش گرفت. در تمرین ریکاوری روز گذشته استقلال هم مجیدی قایدی را حسابی مورد حمایت خود نشان داد تا را از نظر شرایط روحی به فرم مطلوب برساند.

به نظر می رسد مصدومیت سطحی قایدی از روی عملکرد او در چند بازی اخیر تاثیر داشته و حالا کادرفنی و پزشکی استقلال در آستانه بازی مهم با شهرخودرو در لیگ برتر و سپاهان در جام حذفی باید قایدی را از نظر روحی و جسمی آماده کنند.
9697

92 نظر